با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد

اهداء 50 عدد کپسول اکسیژن از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم

اهداء 50 عدد کپسول اکسیژن از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از اهداء 50 عدد کپسول اکسیژن از سوی این سازمان به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم با دستور ویژه علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 8569
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 29 تير 1400 - 23:28

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم حسین مرادی شامگاه سه شنبه با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش همه گیری ویروس کرونا و تعداد مبتلایان کووید 19 در سطح جزیره و کمبود کپسول اکسیژن در بیمارستان پیامبر اعظم(ص)، این تعداد کپسول اهدایی سازمان منطقه آزاد قشم می تواند نقش مهمی در نجات جان شهروندان قشمی بستری شده در این بیمارستان ایفا نماید.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: همچنین یک دستگاه خودرو هم برای حمل و نقل کپسول های اکسیژن برای شارژ آنها از سوی این سازمان در اختیار مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم قرار گرفته است.

به گفته مرادی چندی پیش یک دستگاه اکسیژن ساز نیز از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم جهت تامین  اکسیژن مورد نیاز برای بیماران مبتلا به کووید19 به این بیمارستان اهداء شده است.  

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد