رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد

رفع تصرف 24هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 120میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

 رفع تصرف 24هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 120میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای نقاشه جمعا به مساحت 24 هزار مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

  • کد مطلب: 8561
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 25 تير 1400 - 15:25

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شما و اقتصاد، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این اراضی رفع تصرف شده را 120 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و با همکاری مامورین  پاسگاه مرزی دریایی شیب دراز انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف و تخریب سد و بند خاکی این اراضی واقع در بر جاده اصلی و مشرف به دریا این روستا از سوی ماموران این یگان بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت.  
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی دریابانی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد