رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد

رفع تصرف22870مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 228.7میلیارد ریال در سوزا قشم

رفع تصرف22870مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 228.7میلیارد ریال در سوزا قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده منطقه سوزا جزیره قشم به مساحت 22هزار و 870 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

  • کد مطلب: 8517
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 5 تير 1400 - 10:56

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از نسل برنا، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این اراضی رفع تصرف شده را افزون بر 228میلیارد و 700میلیون ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و با همکاری مامورین فرماندهی انتظامی بخش شهاب شهرستان قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف  و تخریب سد و بند خاکی و محصور چوبی این اراضی از سوی ماموران این یگان بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت.  
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد