مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد؛

برگزاری دوره مهارت‌های حرفه‌ای و اداری ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

برگزاری دوره مهارت‌های حرفه‌ای و اداری ویژه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره مهارت‌های حرفه‌ای و اداری کار با رایانه شامل آشنایی با مجموعه نرم‌افزارهای Office برای کارکنان این سازمان خبر داد.

  • کد مطلب: 8511
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 تير 1400 - 13:04

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پایگاه خبری فکر اقتصادی، حمیدرضا صادقی بابیان این مطلب، اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی شامل آشنایی با نرم‌افزارهای word و Excel در محیط کار و برخورداری از مهارت‌های حرفه‌ای لازم در این زمینه به‌عنوان بخشی مهم و کارآمد برای کارکنان در انجام امور اداری و رفع نیازهای پایه و اساسی سازمان می‌باشد.

وی ادامه داد: مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم با شناسایی نقاط ضعف و قوت نرم‌افزاری و متناسب با مهارت‌های موردنیاز کارکنان دوره‌های یادشده را به مدت 20 ساعت در محل موسسه آموزش عالی با حضور 30 نفر از کارکنان برگزار نموده است.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: نیروی انسانی در هر واحد سازمانی نقش حائز اهمیتی برای کسب موفقیت آن مجموعه دارد و نیروهای آموزش‌دیده، بهتر می‌توانند مدیریت‌ها را برای نیل به این هدف کمک کنند.

به گفته صادقی؛ برگزاری مستمر  دوره‌های آموزشی در سازمان می‌تواند مدیریت‌های این سازمان را برای انجام بهینه مأموریت‌ها و نیل به اهداف سازمانی یاری برساند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد