در نشست بررسی پروژه های عمرانی جزیره با حضور مشاور رییس جمهور مطرح شد؛

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

31 پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

  • کد مطلب: 8404
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 30 ارديبهشت 1400 - 18:28

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از « نسل برنا » ، پروژه های عمرانی کلان جزیره ظهر امروز 30 اردیبهشت ماه 1400 با حضور حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور، علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از نظر اولویت اجرا مورد بررسی قرار گرفت.
این پروژه های زیرساختی در حوزه های عمران و شهرسازی، صنایع گردشگری، شیلات،  نفت، گاز و انرژی و توسعه خدمات رفاهی به ساکنان جزیره در جلسه مذکور مورد بررسی و اولویت بندی به لحاظ اجرا قرار گرفتند.
حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور ضمن تاکید بر نقش پروژه های زیرساختی در توسعه بهتر منطقه در آینده نزدیک بر روند اجرای این پروژه ها تاکید کرد.
علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز با اشاره به این مطلب که نگاه سازمان منطقه آزاد قشم به پروژه های زیرساختی، یک نگاه بلندمدت مبتنی بر تسهیل گری خدمات به ساکنان است،  دستور پیگیری و نهایی سازی پروژه هایی که منتج به انعقاد قرارداد شده را صادر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد