\ رفع تصرف 16هکتار اراضی خالصه دولتی به ارزش 160 میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد

رفع تصرف 16هکتار اراضی خالصه دولتی به ارزش 160 میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

 رفع تصرف 16هکتار اراضی خالصه دولتی به ارزش 160 میلیارد ریال در روستای نقاشه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف حجم وسیعی از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای نقاشه قشم به مساحت 16هکتار از سوی این یگان خبر داد.

  • کد مطلب: 8318
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 17 ارديبهشت 1400 - 09:11

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از نسل برنا، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر گفت: رفع تصرف این اراضی که ارزش تقریبی آنها بالغ بر160 میلیارد ریال برآورد شده است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و درمعیت مامورین پاسگاه مرزی دریایی شیب دراز و پلیس اقتصادی نیروی انتظامی و شورای اسلامی این روستا انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف این اراضی که از سوی ماموران این یگان انجام شد، بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت. 
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهان نیروی انتظامی و دریابانی و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد