مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

نصب علايم ترافيكي و شانه سازي راه های جزیره قشم

نصب علايم ترافيكي و شانه سازي راه های جزیره قشم

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از نصب علايم ترافيكي مسیر بندر کاوه و شانه سازي باند رفت بزرگراه مرکزی با اعتباری بالغ بر50 ميليارد ريال خبر داد.

  • کد مطلب: 8160
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 25 اسفند 1399 - 15:23

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از مهر، حسین ناصری نژاد با اشاره به لزوم ارتقا ایمنی راه ها و اصلاحات هندسی انجام شده در نقاط حادثه خیز جاده های برون شهری جزیره بیان داشت: نصب علايم ترافيكي و گاردريل هاي روبروي بندر تجاری كاوه باتوجه به پرتردد بودن این مسیر یکی از اقداماتی است که توسط نیروهای این مدیریت با سرعت به انجام رسید.
 وی ادامه داد: نصب علایم ترافیکی و ایمن نمودن جاده‌ها در راستای افزایش ضریب ایمنی جاده‌ها و کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای به ویژه در مناطق برون شهری اهمیت زیادی دارد.
مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از  پی کنی تابلوهای مسیر نما و جهت نما باند برگشت قطعه یک بزرگراه مرکزی خبر داد و گفت: در مورد معابر درون شهری نیز ساماندهي بلوار پيامبر اعظم(ص) و ميدان را در دستور کار داریم که درتلاشیم با سرعت به پایان برسد.
گفتنی است، سازمان منطقه آزاد قشم در 6 سال گذشته حدود 400 کیلومتر از جاده های برون شهری و معابر درون شهری جزیره را  آسفالت کرده است.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد