مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم؛

86.7 میلیارد ریال برای توسعه روستاهای قشم هزینه شد

86.7 میلیارد ریال برای توسعه روستاهای قشم هزینه شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از هزینه کرد بیش از 86 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار ابتدای سال، برای توسعه عمرانی روستاها با هدف ایجاد توسعه متوازن در جزیره قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 8093
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 3 اسفند 1399 - 12:12

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از ایرنا، فرج طهماسبی دیزج با بیان این مطلب اظهار کرد: : رشد و توسعه عمرانی روستاها و همچنین فعالیت جهت توسعه متوازن در جزیره قشم یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد قشم به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: اجرای طرح های توسعه عمرانی در روستاهای جزیره قشم در قالب تفاهمنامه با دهیاری‌ها و پیمانکاران روستایی انجام شده است.

به گفته مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم؛ ساخت و تجهیز مراکز آموزشی، روشنایی معابر، ساخت فضای سبز، ایجاد پارک و کمپ پارک، احداث معابر و آسفالت بلوار اصلی روستاها از جمله تفاهمنامه‌های منعقد شده برای توسعه متوازن روستاهای جزیره قشم در سال 1399 است.

طهماسبی در پایان تصریح کرد: 15 هزار مترمربع ساخت پارک خانواده، پنج کیلومتر آسفالت معابر، هفت هزار متر مربع سنگ‌فرش مسیر پیاده‌روی، سه کیلومتر جدول کشی و سه کیلومتر روشنایی بلوار ورودی در روستاهای قشم از جمله طرح‌های اجرا شده به شمار می‌رود.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد