منطقه آزاد قشم میزبان برگزاری دوره‌های گردشگری شد

منطقه آزاد قشم میزبان برگزاری دوره‌های گردشگری شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های "آشنایی با فرآیندها و رویه‌های اجرایی صدور مجوز تأسیسات گردشگری" و "آشنایی با رویه‌های اجرایی نظارت بر عملکرد تأسیسات گردشگری" باهدف ارتقا دانش این صنعت برای کارکنان سازمان، خبر داد.

  • کد مطلب: 7921
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 7 بهمن 1399 - 13:36

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از نسل برنا، حمیدرضا صادقی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این دوره‌ها، عنوان داشت: این دوره‌ها در دو روز پیاپی، با حضور کارکنان معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیریت جذب سرمایه و بازاریابی، مدیریت غذا، دارو و استاندارد و شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم برگزار شد.
وی ادامه داد:  هدف از برگزاری این دو دوره، توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در حوزه گردشگری سازمان، تقویت و تشدید عملیات نظارت بر نحوه ارایه خدمات تأسیسات گردشگری، طراحی الگوی اجرایی و بهینه رویه صدور مجوز برای این تأسیسات و آشنایی با مصادیق سرمایه‌گذاری و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها بود.
مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها گفت: تسهیل رویه‌های پاسخگویی به سرمایه‌گذاران گردشگری، آشنایی با رویه‌های اجرایی سرزمین اصلی و درنهایت به‌روزرسانی اطلاعات و دانش تخصصی مدیران و کارشناسان مرتبط با این حوزه، موارد دیگر آموزش داده‌شده در این دوره‌ها بود.
یادآور می‌شود، دوره‌های "آشنایی با فرآیندها و رویه‌های اجرایی صدور مجوز تأسیسات گردشگری" و "آشنایی با رویه‌های اجرایی نظارت بر عملکرد تأسیسات گردشگری" در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه 5 و 6 بهمن‌ماه با حضور جمعی از کارمندان سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت‌های تابعه در مرکز بین‌المللی رشد قشم برگزار شد.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد