باهدف تقویت سلامت رواني سرمایه‌ انسانی در قشم برگزار شد؛

کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم

کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی، باهدف تقویت سلامت رواني کارکنان این سازمان خبر داد.

  • کد مطلب: 7913
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 5 بهمن 1399 - 19:53

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شمانيوز، حمیدرضا صادقی با عنوان این مطلب اظهار داشت: ازآنجاکه شرکت در کارگاه‌ها و آموزش‌های گروهی، در محدود کردن یا اصلاح اختلال هیجانی یا رفتارهای خاص که کارکرد فرد را محدود یا مختل می‌کند، مؤثر است، کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی توسط این مدیریت طراحی و به اجرا درآمد.
وی ادامه داد: افراد مختلف برای مقابله با مشکلات روانی همچون استرس و اضطراب، واکنش‌ها و راه‌حل‌های متفاوت و خاصی نشان می‌دهند، بنابراین هدف از آموزشِ مدیریت استرس، افزایش آگاهی کارکنان سازمان برای انجام عکس‌العمل بهتر در برابر مشکلات زندگی، کاری و راه‌های مقابله با آن‌ها است. 
مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در این کارگاه، سرفصل‌های آموزشی به شکل تعاملی بین مدرس و شرکت‌کنندگان برای دستیابی به راه‌حل‌های بهتر در مقابل چالش‌ها و مدیریت استرس با بهره‌گیری از آرامش احساسی آموزش داده شد. 
گفتنی است، کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم، روز شنبه چهارم بهمن‌ماه 99 با حضور کارکنان این سازمان  از تمامی معاونت‌ها و مدیریت‌های زیرمجموعه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونایی کشور، برگزار شد.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد