با حضور بیش از 20 خبرنگار و فعال فضای مجازی جزیره صورت گرفت؛

تشریح اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا در قشم

تشریح اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا در قشم

نشست خبری اطلاع رسانی پیرامون اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا در جزیره قشم با حضور سخنگوی ستاد کرونای شهرستان و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و تعدادی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با حضور بیش از 20 نفر از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی قشم برگزار شد.

  • کد مطلب: 6720
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 24 اسفند 1398 - 21:53

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، در این نشست خبری دکتر حمیدرضا بهزادی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از اقدامات انجام شده در حوزه مقابله با شیوع و درمان بیماری کرونا در قشم گزارشی ارائه کرد.
همچنین مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم پیرامون اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان با همکاری واحدهای مختلف در راستای تجهیز کادر درمانی، ضدعفونی اماکن عمومی و مجتمع‌های تجاری قشم و درگهان و همچنین در حوزه مدیریت تردد در مبادی ورودی جزیره برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری در سطح شهرستان توضیحات مفصلی را مطرح کرد.
در بخش دیگر این برنامه جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه‌های مختلف شهری، اجتماعی، فناوری و حمل و نقل نیز به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه‌های خود پرداختند.
گفتنی است این نشست خبری با حضور بیش از 20 تن از خبرنگاران رسانه‌های سراسری و محلی و فعالان فضای مجازی جزیره قشم در محل مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم برگزار شد.
مشروح این نشست خبری فردا منتشر می شود.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد