رئیس اصناف مدیریت امور شهری ، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

مردم نگران ارزاق عمومی نباشند

مردم نگران ارزاق عمومی نباشند

رییس اصناف مدیریت امور شهری ، روستایی و اصناف سازمان‌ منطقه آزاد قشم گفت: محدود سازی تردد خودرویی در مسیر اسکله های لافت و‌ پهل هیچ ارتباطی به وسایل حمل مواد غذایی ندارد و‌ مردم‌ نگران تهیه ارزاق عمومی نباشند.

  • کد مطلب: 6702
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 19 اسفند 1398 - 18:21

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ منطقه آزاد قشم؛ جواد فیضی اعلام کرد: تامین مایحتاج عمومی مردم در هر شرایطی از اولویت های مسئولان است و نباید در این شرایط به شایعات شایعه سازان توجه کرد.
وی ادامه داد: بزرگنمایی محدودیت رفت و آمد شهروندان و مسدود شدن راههای ارتباطی، شایعاتی است برای گران کردن مایحتاج عمومی از سوی افراد سودجو و مردم قشم نباید به اینگونه مطالب توجه کنند.
به گفته رییس اصناف مدیریت امور شهری ، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، هیچ کمبودی در زمینه مواد غذایی، میوه و مایحتاج عمومی در این جزیره نداریم و نیازهای روزمره مردم همانند گذشته با رعایت مسائل بهداشتی از طریق اسکله پهل وارد قشم می شود.
وی گفت: علیرغم هشدار هایی که در زمینه اهمیت رعایت اصول بهداشتی در نانوایی های قشم داده شده بود، روز گذشته و امروز ۲ واحد نانوایی متخلف پلمپ شدند.
فیضی یادآور شد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه بهداشتی، گرانفروشی و احتکار در هر واحد صنفی بویژه عرضه کنندگان مواد غذایی و مایحتاج عمومی، برابر قانون و مقرارت با آنان برخورد خواهد شد.
وی از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده اقدامات غیر اصولی در هر واحد صنفی به ویژه عرضه کنندگان‌ مواد غذایی مراتب را از طریق تلفن شماره ۰۷۶۳۵۲۵۲۰۱۰ اعلام نمایند.
جزیره قشم به عنوان بزرگترین‌جزیره خلیج فارس در جنوب ایران قرار دارد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد