مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

الکترونیکی شدن ثبت نام و تمدید کارت شهروندی قشم

الکترونیکی شدن ثبت نام و تمدید کارت شهروندی قشم

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از الکترونیکی شدن مراحل ثبت نام و تمدید کارت شهروندی قشم با هدف کاهش مراجعات حضوری برای کنترل بهتر و مقابله با شیوع ویروس کرونا در جزیره خبر داد.

  • کد مطلب: 6697
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 18:50

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، محمدرضا عباسی با اعلام این خبر، گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده و با برنامه ریزی صورت گرفته جهت کاهش تردد عموم مردم برای موفقیت در کنترل و مقابله با شیوع بیماری کرونا، از این پس تمام مراحل ثبت نام و تمدید کارت های شهروندی قشم به صورت الکترونیکی صورت می گیرد.
وی ادامه داد: شهروندان می توانند با مراجله به وبسایت http://citizen.qeshm.ir در جریان اعتبار عضویت شهروندی و همچنین آمار مربوط به تردد در بنادر لافت و پل قرار بگیرند.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: شهروندان قشمی همچنین می توانند برای درخواست عضویت باشگاه شهروندی و همچنین تمدید عضویت در این باشگاه اقدام کنند.
به گفته عباسی؛ پس از مراجعه درخواست کنندگان به آدرس وبسایت شهروندی قشم و ورود مشخصات، مدارک ثبت شده توسط کارشناسان بررسی شده و در پایان، تنها برای تاییدیه مدارک و امضای نهایی به واحد امور شهروندی سازمان منطقه آزاد قشم مراجعه می کنند.
گفتنی است شهروندان می توانند جهت اطلاع از اعتبار، تمدید و ثبت نام کارت شهروندی خود به آدرس وبسایت http://citizen.qeshm.ir مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد