\ فراخوان استخدام شرکت بادبان دریای ساحل قشم به سازمان منطقه آزاد مربوط نمی شود

فراخوان استخدام شرکت بادبان دریای ساحل قشم به سازمان منطقه آزاد مربوط نمی شود

فراخوان استخدام شرکت بادبان دریای ساحل قشم به سازمان منطقه آزاد مربوط  نمی شود

مدیر تعاون، کار و امور اجتماعی سازمان منطقه ازاد قشم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد فراخوان استخدام نیرو توسط شرکت بادبان دریای ساحل قشم هیچ ارتباطی با سیاست های این سازمان ندارد.

  • کد مطلب: 5085
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 9 دی 1397 - 13:27

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، سلیمان رنجبری در این اطلاعیه با اشاره به فراخوان استخدام نیروی انسانی توسط شرکت بادبان دریای ساحل قشم با شماره ثبت 6277 ، آورده است؛ این فراخوان بدون اطلاع اداره تعاون، کار و امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفته و آزمون این استخدام هم با نظارت این اداره انجام نمی شود.
وی خطاب به افرادی که از تاریخ 17 تا 27 آذر ماه گذشته در سایت WWW.SANJESHSERV.IR  با فراخوان یاد شده در آزمون استخدامی شرکت بادبان دریای ساحل قشم ثبت نام کرده اند، گفت: سازمان منطقه آزاد و مدیریت تعاون، کار و امور اجتماعی این سازمان هیچگونه مسئولیتی نسبت به این فراخوان ندارد.
در بخش پایانی این اطلاعیه آمده است: اداره کار، رفاه وامور اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم افراد جویای کار را با پُر کردن فرم های مربوطه و ارائه معرفی نامه برای استخدام به واحدهای صنعتی و تولیدی فعال که به نیروی کار نیاز دارند، معرفی می کند.
جزیره قشم با یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت در جنوب ایران واقع شده است.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد