شفاف سازی درآمدهای سازمان منطقه آزاد قشم در بندر پهل

شفاف سازی درآمدهای سازمان منطقه آزاد قشم در بندر پهل

سرپرست مدیریت اطلاعات و فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد قشم از نمایش لحظه ای درآمدهای سازمان منطقه آزاد قشم بابت ورود خودروها به اسکله لافت در جزیره قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 3028
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 فروردين 1396 - 16:28

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، محمدرضا عباسی گفت: برنامه نمایش درآمدها به صورت لحظه ای با هدف شفاف سازی میزان درآمد حاصل از اخذ عوارض از خودرو های عبوری از اسکله پهل – لافت برای هریک از ذی نفعان بر روی سیستم سامانه ورود خودرویی در بندر پهل نصب شده است.
وی بیان داشت: با راه اندازی سامانه جدید ثبت ورود خودروها به جزیره قشم، آمار لحظه ای تعداد خودرو به همراه شمار سرنشینان و میزان درآمد بندر پهل نیز از این طریق به صورت آنلاین مشخص می شود.
به گفته عباسی، این سیستم قابلیت نمایش تفکیک شده سهم درآمدهای سازمان منطقه آزاد، دهیاری و شورای لافت، تعاونی لندینگ کرافت داران، تعاونی گمرک و ... را دارد.
جزیره قشم با 1500 کلیومتر مربع وسعت به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری ایران در جنوب کشور واقع شده و خودروهایی که قصد ورود به این جزیره را دارند به وسیله لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو) از بندرپهل به بندر تاریخی لافت منتقل می شوند.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد