200 هزار نقشه کاغذ سنگی نوروزی قشم به نفع حیات 400 درخت / سازمان منطقه آزاد قشم دوستدار محیط زیست

200 هزار نقشه کاغذ سنگی نوروزی قشم به نفع حیات 400 درخت / سازمان منطقه آزاد قشم دوستدار محیط زیست

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از 200 هزار نقشه کاغذ سنگی ویژه نوروز 96 جزیره به عنوان هدیه ای برای حیات دوباره 400 درخت نام برد.

  • کد مطلب: 3002
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 29 اسفند 1395 - 19:01

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده با اعلام این مطلب گفت: برای نخستین بار بروشورهای تبلیغاتی نوروزی جزیره قشم با کاغذ سنگ به عنوان دوستدار محیط زیست تهیه شده است.

وی با اعلام اینکه برای تهیه یک تُن کاغذ جان ۲۰ درخت گرفته می شود، افزود: سازمان منطقه آزاد قشم امسال با استفاده از کاغذ سنگ برای تهیه بروشورهای نوروزی به وزن ۲۰۰ تن، در حقیقت از قطع شدن ۴۰۰ درخت جلوگیری کرده است.

سخنگوی ستاد اجرای خدمات سفر قشم گفت: استفاده از کاغذ سنگی در بروشورهای نوروزی قشم با توجه به رطوبت بالای هوا در این منطقه به ماندگاری بیشتر آن کمک می کند.

او همچنین به تبلیغات محیطی انجام شده بر روی بیلبوردهای نصب شده در بعضی نقاط جزیره به ویژه درج سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب در زمینه محیط زیست به عنوان یکی از ویژگی های حوزه تبلیغاتی امسال در قشم نام برد.

شیخ زاده ادامه داد: بر روی یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی شهر قشم سخنی از رهبر معظم انقلاب با این مضمون «محیط زیست یک مسئله ملی، مسئله محیط زیست، مسئله این دولت یا آن دولت، مسئله ی این شخص یا آن شخص و مسئله این جریان و یا آن جریان نیست بلکه موضوعی کشوری و ملی است که باید برای حل مشکلات مرتبط با آن، همه دست به دست یکدیگر دهند» نقش بسته که توجه مهمانان نوروزی را به خود جلب می کند.

جزیره قشم با ۱۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت با داشتن ظرفیت های بالای گردشگری این روزها میزبان انبوه مسافران و گردشگران از نقاط مختلف ایران و شماری از کشورهای خارجی است که با هدف بازدید از زیبایی های عالم خلق به این منطقه در جنوب ایران سفر می کنند.

 

 

 

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد