\ موفقیت هنرمندان در جشنواره های بین المللی فرصتی بی نظیر برای معرفی قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

موفقیت هنرمندان در جشنواره های بین المللی فرصتی بی نظیر برای معرفی قشم است

موفقیت هنرمندان در جشنواره های بین المللی فرصتی بی نظیر برای معرفی قشم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت های هنری و کسب موفقیت اصغر بشارتی، عکاس و فیلمساز جزیره قشم تقدیر کرد.

  • کد مطلب: 10351
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 آذر 1401 - 19:48

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این جلسه حضور هنرمندان این منطقه را در جشنواره ها و نمایشگاه های بین المللی را فرصتی بی نظیر برای معرفی های جزیره قشم دانست.
وی ادامه داد: موفقیت فعالان عرصه های مختلف هنری، فرهنگی و ورزشی جزیره قشم، می تواند به تقویت روحیه خودباوری و توانمندی جوانان این منطقه کمک کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین خاطرنشان کرد: باید پیش بینی های لازم برای برگزاری جشنواره های منطقه ای، ملی و بین المللی در حوزه های مختلف هنری بویژه عکس و فیلم در جزیره قشم را در دستور کار قرار داد.
فتح الهی در پایان گفت: برنامه ریزی برای تربیت و افزایش توانمندی جوانان در عرصه های مختلف هنری و ورزشی در جزیره قشم یکی از اولویت هاست.
گفتنی است، اصغر بشارتی، هنرمند بومی جزیره قشم و از نیروهای مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم تاکنون بیش از 33 رتبه جهانی در رشته عکاسی و 20 جایزه ملی و بین المللی در رشته فیلمسازی را از جشنواره های مختلف کسب کرده است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد