\ عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم

در نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با مدیر مخابرات هرمزگان مطرح شد:

عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم

عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با حضور مدیر مخابرات هرمزگان و مدیر مخابرات قشم از عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم سخن گفت.

  • کد مطلب: 10083
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 17 شهريور 1401 - 11:12

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح‌الهی در این نشست بیان کرد: یکی از مطالبات به حق مردم جزیره ارتقای کیفیت خدمات اینترنتی و ارتباطی در قشم است و باید تلاش کنیم با یک برنامه‌ریزی دقیق و اجرایی این مطالبه را برآورده سازیم.
وی ادامه داد: برای تسریع جهانی شدن جزیره و تبدیل شدن قشم به شهر هوشمند به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و الکترونیکی نیاز است و با ایجاد تعامل و هم‌افزایی بین سازمان و شرکت مخابرات این موضوع عملی خواهد شد.
به گفته فتح‌الهی در نخستین گام و به سرعت باید نقاط کور جزیره در حوزه پوشش آنتن و اینترنت شناسایی و برای حل مشکلات آنها اقدام شود و همچنین با توجه به ورود گسترده گردشگران به جزیره قشم در نوروز و فصول گردشگری، پوشش آنتن درجزیره برای این تعداد از جمعیت فراهم شود.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قشم افزود: امروز زندگی مردم به دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده و دسترسی همگانی به اینترنت یکی از اصول مهم است و تلاش خواهیم کرد دسترسی روستانشینان جزیره به اینترنت با کیفیت را فراهم کنیم. 
بنابراین گزارش، در دیدار افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با مهدی حیدری مدیرمخابرات منطقه هرمزگان و فرخ شرف، رییس مخابرات قشم، راهکارهای ارتقای خدمات ارتباطی در قشم بررسی شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد