\ خدمت به مردم افتخاری گذرا است که باید قدر آن را دانست

رییس هیات ‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار مسوولان با امام‌جمعه شهرستان به مناسبت هفته دولت:

خدمت به مردم افتخاری گذرا است که باید قدر آن را دانست

خدمت به مردم افتخاری گذرا است که باید قدر آن را دانست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خدمت به مردم یک افتخار است که دائمی نیست و گذرا می‌باشد و در پایان مهم است چه اثری از خود بر جای می‌گذاریم.

  • کد مطلب: 10032
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 شهريور 1401 - 11:26

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح‌الهی در نشست مدیران شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت در محل دفتر امام‌جمعه بیان کرد: باید به درگاه خداوند شکرگزار باشیم که به ما توفیق خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را عطا کرده است.

وی ادامه داد: هرکس که بتواند گره‌ای از مشکلات مردم باز کند، مایه خیروبرکت است و امیدوارم همه ما در دوران خدمت خود بتوانیم گره‌گشای مشکلات باشیم.

فتح‌الهی یادآور شد: توفیق خدمت در نظام مقدس اسلامی به رهبری حکیمی فرزانه که دنیا از خصوصیات، سیاستمداری و زهد ایشان حیرت‌زده مانده، افتخار کمی نیست و باید قدر تک تک این لحظات را بدانیم و اثری مثبت بر جای بگذاریم.

وی در پایان تصریح کرد: هفته دولت فرصتی است برای یادآوری تکالیف و وظایفی که بر عهده دولتمردان قرار دارد و امیدوارم در حل مشکلات مردم صبور و نجیب جزیره قشم موفق باشیم.

بنابراین گزارش، در نخستین روز از هفته دولت افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، حجت‌الاسلام حاجبی، امام‌جمعه شهرستان، محمد محمدحسینی تختی، فرماندار و جمعی از مدیران مسوولان سازمان منطقه آزاد و شهرستان قشم در محل دفتر امام‌جمعه گرد هم جمع آمدند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد