امور روستایی

18 مهر

تأمین روشنایی فضاهای سبز محلات شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تأمین و ساماندهی روشنایی فضاهای سبز محلات شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 مهر

نشست ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

در پی هشدار هواشناسی استان هرمزگان درباره رسیدن طوفان شاهین به منطقه و احتمال وزش باد نسبتا شدید، احتمال بارش باران و مواج شدن دریا در نقاط مختلف استان طی روزهای شنبه 10 تا یکشنبه 11 مهرماه، نشست اضطراری مدیریت ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
3 مهر

قشم پاک می‌شود

جشنواره «روستای پاک، جزیره سبز» با رقابت تنگانگ 70 روستا در قشم، درحال برگزاری است. در پایان این رویداد، سه روستای پاک معرفی خواهند شد.

ادامه خبر
19 شهريور

دستورات ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای رفع مشکلات و تسریع اجرای پروژه های عمرانی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های مختلف عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... از وضعیت 9 طرح و پروژه عمرانی مربوط به روستاهای جزیره بازدید کرد و برای رفع مشکلات و تسریع اجرای آنها دستوراتی صادر کرد.

ادامه خبر
6 شهريور

برنامه ریزی برای بهبود خدمات رسانی به گردشگران در راستای اهداف برنامه "روستای پاک، جزیره سبز"

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از روستاهای دهخدا و دیرستان بازدید کردند و با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دیرستان و هنگام به گفتگو پرداختند.

ادامه خبر
6 شهريور

بررسی آخرین وضعیت مربوط به پسماندها در سطح جزیره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در بازدید از برخی روستاهای غرب جزیره، به بررسی آخرین وضعیت دفع پسماند در این روستاها پرداخت.

ادامه خبر
4 شهريور

جزیره قشم با وفاق و همدلی همه بخش ها به مقصد جدی گردشگری ایران و جهان تبدیل می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مهم ترین محور توسعه و رونق جزیره قشم، گردشگری است و با وفاق، همدلی و تشریک مساعی همه بخش ها در این جزیره می توان قشم را به مقصد جدی گردشگری کشور و حتی جهان تبدیل کرد.

ادامه خبر
23 مرداد

پویش مردمی جمع آوری نخاله هاي ساختماني و تسطیح اراضی بایر شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرایی شدن پویش مردمی جمع آوری نخاله هاي ساختماني و تسطیح اراضی بایر شهر قشم در راستای حفظ محیط زیست و ارتقای منظر شهری خبر داد.

ادامه خبر
15 مرداد

تعبیه 45 سطل زباله فایبرگلاس جدید در طولا و درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه و تعبیه 45 سطل مکانیزه زباله جدید از جنس فایبرگلاس به منظور ارتقا بهداشت عمومی در شهر درگهان و روستای طولا خبر داد.

ادامه خبر
14 مرداد

تقدیر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بابت آسفالت راه روستایی در غرب جزیره

دهیاری، شورای اسلامی و اهالی روستای سهیلی جزیره قشم از تلاش های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به اجرای علمیات عمرانی جهت آسفالت راه بین روستایی سهیلی به نقاشه قدردانی كرد.

ادامه خبر
1 - 10 of 22

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد