\ امور شهری

امور شهری

12 بهمن

شورایعالی ترافیک منطقه آزاد قشم بالاترین نهاد تصمیم گیر در کل امور ترافیکی جزیره است

سومین نشست شورایعالی ترافیک منطقه آزاد قشم به ریاست سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان قشم و اعضای دائم این شورا با بررسی نتایج مصوبات نشست های قبلی و بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آخرین اقدامات مرتبط با ترافیک جزیره قشم روز سه شنبه در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
25 دی

آخرین وضعیت آمادگی واحدهای اجرایی و امدادی جزیره قشم برای مقابله با پیامدهای بارندگی احتمالی

نشست ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد قشم جهت بررسی آخرین وضعیت آمادگی واحدهای اجرایی و امدادی این سازمان و شهرستان برای مقابله با پیامدهای بارندگی احتمالی هفته جاری در جزیره قشم به ریاست سید محمد قدسی معاون فنی و زیربنایی این سازمان و با حضور اعضای سازمانی و شهرستانی این ستاد در محل معاونت فنی و زیربنایی این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
12 دی

سیلاب های ناشی از بارندگی بامداد امروز یکشنبه در بافت قدیم شهر قشم و حومه کنترل و مدیریت شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از کنترل، مدیریت و هدایت سیلاب های ناشی از بارندگی بامداد روز یکشنبه 12 دی ماه جاری در بافت قدیم شهر قشم و حومه خبر داد و گفت: در پی پیش بینی سازمان هواشناسی استان هرمزگان و تشکیل ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم ویژه بارندگی و طبق برنامه ریزی زمان بندی شده یک ماهه، چون لایروبی تمام مسیل ها و‌کانال های سطح شهر قشم و حومه انجام شده بود با کمترین آسیب ناشی از آب گرفتگی منازل و واحدهای تجاری در پی این بارندگی در بافت قدیم شهر مواجه شدیم.

ادامه خبر
8 دی

ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل جلسه داد/ اعلام هشدار جوی و دریایی سطح نارنجی در قشم

مدیر ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی و هم‌افزایی نهادهای مرتبط برای مدیریت بهینه بحران ناشی از بارندگی اعلام‌شده توسط اداره کل هواشناسی استان خبر داد.

ادامه خبر
5 دی

ارتقا کیفیت سیما و منظر شهر درگهان

مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش رنگ آمیزی با اعتبار 2 میلیارد و 400 میلیون ریالی و کاشت گل های فصلی در شهر درگهان خبر داد.

ادامه خبر
10 آذر

2000 مانع فیزیکی در نقاط آبگیر قشم استقرار یافت

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از استقرار 2000 مانع فیزیکی در نقاط آبگیر شهر قشم باهدف پیشگیری از وقوع سیلاب در پی بارندگی های اخیر خبر داد.

ادامه خبر
15 آبان

قشم صاحب میدان میوه و تره‌بار می‌شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از شروع ساخت نخستین مرکز میوه و تره‌بار به وسعت 600 مترمربع در قشم خبر داد.

ادامه خبر
28 مهر

پویش‌های خدماتی چهره قشم را دگرگون کرد

مدیر امور شهری و روستایی منطقه آزاد قشم گفت: پویش‌های مختلف خدماتی در چهارماهه اخیر اجرا شده که باعث شده چهره این شهر تغییر کند و در بسیاری از شاخص‌ها به مرز استاندارد برسد.

ادامه خبر
26 مهر

چهار هزار مترمربع فضا به نگهداری از سگ های ولگرد قشم اختصاص یافت

مدیر شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای نگهداری سگ‌های ولگرد در قشم حدود چهار هزار متر مربع زمین و امکاناتی شامل اتاقک، آبخوری، منبع آب و سایر تجهیزات تهیه شده است.

ادامه خبر
26 مهر

10 نقطه کور در قشم روشن شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در چهارماه گذشته با اجرای پویش احداث روشنایی و از بین بردن نقاط بی‌دفاع شهری 10 نقطه کور قشم با نصب 200 پایه چراغ روشن شد.

ادامه خبر
21 - 30 of 50

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد