\ امور شهری

امور شهری

8 خرداد

گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم ساماندهی و ایمن سازی می شوند

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت در بازدیدی میدانی به بررسی آخرین وضعیت گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم پرداختند.

ادامه خبر
24 فروردين

اهتزاز بلندترین پرچم استان هرمزگان در قشم

مرتفع ترین پرچم ملی در سطح استان هرمزگان، در قشم و کنار آب های نیلگون خلیج فارس به عنوان شاهدی بر اقتدار ماندگار و قدرت پایدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.

ادامه خبر
9 فروردين

اجرای طرح پویش نوروزی قشم با 137 میلیارد ریال اعتبار

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد سفر قشم گفت: طرح پویش نوروز 1401 جزیره قشم با 137 میلیارد ریال اعتبار توسط این کمیته و باهدف تکریم میهمانان و گردشگران، انجام شد.

ادامه خبر
6 فروردين

مهار آتش سوزی ساختمان چوبی در شهرک الهیه

رییس اداره آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم از کنترل حریق یک باب منزل مسکونی در شهرک الهیه پس از سه ساعت عملیات اطفا خبر داد.

ادامه خبر
18 اسفند

اجرای 8 طرح نورپردازی با اعتبار 23 میلیارد ریال/ نمایش اقتدار ملی در قشم با نصب دو‌ پایه پرچم 70 متری به ارزش 15 میلیارد ریال

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اجرای 8 طرح نورپردازی با اعتبار 23 میلیارد ریال و نصب دو‌ پایه پرچم 70 متری به ارزش 15 میلیارد ریال در ادامه طرح پویش استقبال از گردشگران نوروزی در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
15 اسفند

اجرای خدمات عمرانی و ترافیکی با اعتبار 30 میلیارد ریال در شهر قشم

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اجرای شدن خدمات عمرانی و ترافیکی با اعتبار بالغ بر 30 میلیارد ریال در شهر قشم در ادامه طرح پویش استقبال از گردشگران نوروزی خبر داد.

ادامه خبر
15 اسفند

کلنگ بوستان شهدای قشم به زمین خورد

همزمان با مناسبت روز پاسدار و روز ملی درختکاری (15 اسفندماه) با حضور دکتر افشار فتح الهی، سرپرست منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم، رضا صفایی، رییس دادگستری و جمعی از معاونان و مدیران شهرستان و سازمان کلنگ احداث بوستان شهدای قشم به زمین خورد.

ادامه خبر
10 اسفند

آغاز پویش استقبال از گردشگران نوروزی با 22 میلیارد ریال اعتبار در حوزه فضای سبز/ فعال سازی 200 چشمه سرویس بهداشتی در جزیره

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از آغاز پویش استقبال از گردشگران نوروزی با 22 میلیارد ریال اعتبار در حوزه فضای سبز جزیره، خبر داد.

ادامه خبر
20 بهمن

بومی سازی ضوابط ساختمان با هدف پیشگیری از حریق در قشم / تامین تجهیزات و آموزش آتش نشانان با جدیت دنبال می شود

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای تدوین بومی سازی ضوابط و مقررات ساختمان با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت: اجرای این برنامه، اقدام مهمی در جهت کاهش حوادث و افزایش ایمنی ساختمان ها و سازه ها در جزیره خواهد بود.

ادامه خبر
19 بهمن

پنج طرح زیباسازی معابر قشم به بهره‌برداری رسید

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پنج طرح خدمات شهری در حوزه روشنایی و زیباسازی بلوارهای مختلف و معابر شهر قشم با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

ادامه خبر
11 - 20 of 50

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد