عمرانی

22 آذر

آغاز عملیات گسترده زیباسازی فضاهای روستا و کمپ پارک لافت

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات گسترده زیباسازی فضاهای روستا و کمپ پارک لافت خبر داد.

ادامه خبر
22 آذر

بیش از 300 نخل تا پایان سال جاری در قشم کاشته می‌شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از کاشت بیش از ۳۰۰ نفر نخل بااعتباری بیش از 6 میلیارد ریال تا پایان سال جاری در سطح جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
18 آذر

عملیات گسترده مهار سیلاب در خورهای طولای قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات گسترده مهار سیلاب در کلیه خورهای طولای قشم خبر داد و گفت: در این عملیات سد و بندهای روستای طولا ترمیم می شود و ساکنین این روستا ضمن اینکه از آسیب ها و خسارت های ناشی از جاری شدن این سیلاب مصون می مانند، می توانند از آب سد و بندها برای امور مختلف استفاده بهینه کنند.

ادامه خبر
17 آذر

پنج بوستان شهری با مساحت 18 هزار و 500 مترمربع در قشم ساخته می‌شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پنج بوستان شهری به مساحت کل 18 هزار و 500 متر مربع در قشم با اعتباری بیش از 44 میلیارد ریال ساخته می‌شود.

ادامه خبر
13 آذر

توسعه سرانه رفاهی و خدماتی در درگهان و غرب جزیره

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از نصب 100 عدد نیمکت چوبی و همچنین کاشت 24 نفر نخل در روستاها و پارک های غرب جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
8 آذر

آغاز عملیات کاشت بیش از ۳۰۰ هزار بوته گل فصلی در شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات کاشت بیش از ۳۰۰ هزار بوته گل فصلی در شهر قشم خبر داد و گفت: هدف اصلی از این عملیات سالم سازی محیط زیست، زیباسازی منظر و سیمای شهر قشم و ایجاد طراوت، نشاط و شادابی برای شهروندان این شهر است.

ادامه خبر
5 آذر

نشست بررسی نواقص محورهای مواصلاتی جزیره قشم برگزار شد

نشست بررسی نواقص محورهای مواصلاتی جزیره قشم با حضورمعاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم، جمعی از مشاوران و مدیران این سازمان، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی، رییس پلیس راه و رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان قشم روز چهارشنبه در مرکز بین المللی قشم برگزار شد.

ادامه خبر
5 آذر

آغاز کاشت گل های فصلی در خیابان ها، میادین و پارک های شهر درگهان

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم از آغاز کاشت گل های فصلی در خیابان ها، میادین و پارک های شهر درگهان خبر داد.

ادامه خبر
29 آبان

آغاز ساماندهی و زیباسازی شهرک صنعتی طولا

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای دستور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درخصوص احیا شهرک صنعتی طولا و محول شدن وظایف مربوط به خدمات شهری این شهرک به مدیریت منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان این سازمان، اقدامات گسترده ای برای ساماندهی و زیباسازی سیما و منظر شهری این شهرک آغاز شد.

ادامه خبر
22 آبان

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از 6 طرح و پروژه عمرانی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان در ادامه بازدیدهای هفتگی خود از طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی جزیره قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
51 - 60 of 289

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد