عمرانی

10 دی

دومین نشست شورای ترافیک منطقه آزاد قشم درسال 99 برگزار شد

دومین نشست اعضای شورای ترافیک منطقه آزاد قشم در سال جاری به ریاست معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور مدیران امور شهری و روستایی، دفتر فنی و طرح های عمرانی و معماری و شهرسازی سازمان و مسئولان و یا نمایندگان دستگاه های عضو این شورا روز چهارشنبه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
9 دی

مخازن زباله قشم نوسازی شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نوسازی ۷۲ مخزن زباله شهری با ۲ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال اعتبار خبر داد.

ادامه خبر
5 دی

رفع تصرف ۲۷ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای دفاری قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای عملیات رفع تصرف اراضی ملی خارج از محدوده ی طرح هادی روستای دفاری خبر داد.

ادامه خبر
4 دی

52.8 هزار مترمربع از اراضی ملی به ارزش 79.2 میلیارد ریال در روستاهای رمکان و توریان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم و حسب دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم، این یگان پس از انجام استعلام های لازم، با حضور نماینده دادستان و با همکاری شایان مأمورین نیروی انتظامی روز سه شنبه افزون بر52 هزار و 820 مترمربع از اراضی ملی و دولتی تصرفی واقع در روستاهای رمکان و توریان قشم را رفع تصرف کرد.

ادامه خبر
1 دی

400 مترمربع از اراضی ملی و دولتی شهر درگهان رفع تصرف شد

رییس اداره حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 400 مترمربع از اراضی ملی و دولتی محدوده شهر درگهان به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.‌

ادامه خبر
28 آذر

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ۱۰پروژه عمرانی و خدماتی سطح جزیره

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه‌های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... در سطح جزیره، روز پنجشنبه (‌27آذرماه) از چندین طرح عمرانی و خدماتی بازدید کرد.

ادامه خبر
26 آذر

تقسیط عوارض صدور مجوزهای ساختمانی قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز دوره تقسیط عوارض صدور مجوزهای ساختمانی باهدف حمایت و رونق ساخت‌وساز در منطقه آزاد قشم تا پایان سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
24 آذر

نوسازی تجهیزات و تأسیسات آبیاری و آبرسانی قشم بااعتبار 5 میلیارد ریال

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نوسازی و به‌روزرسانی تجهیزات و تأسیسات آبیاری و آب‌رسانی عرصه‌های فضای سبز قشم بااعتباری بالغ‌بر پنج میلیارد ریال خبر داد.

ادامه خبر
24 آذر

آغاز کاشت نخل در منطقه ویژه اقتصادی قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات گسترده کاشت نخل در درگهان و شهرها و روستاهای واقع در منطقه ویژه اقتصادی قشم خبر داد.

ادامه خبر
22 آذر

استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های زیربنایی منطقه آزاد قشم

وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با یکدیگر ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و زیربنایی جزیره قشم درباره تامین منابع مالی و امکان استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های عمرانی و زیربنایی قشم مذاکره کردند.

ادامه خبر
41 - 50 of 289

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد