عمرانی

8 بهمن

رفع تصرف 206.6 هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش 82.6 میلیارد ریال در روستای گورزین قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 206 هزار و 600 مترمربع از اراضی ملی و دولتی واقع در خارج از طرح هادی روستای گورزین (صحرای دودور) جزیره قشم خبر داد و گفت: این اقدام دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم، پس از انجام استعلامات مورد نیاز وفق دستور کتبی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و با همکاری مأمورین پاسگاه انتظامی لافت از سوی این یگان انجام شد.

ادامه خبر
6 بهمن

آماده سازی فضای شهر قشم برای ارائه خدمات شایسته

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از چند طرح شهری در نقاط مختلف شهر قشم بازدید و از نزدیک روند اجرایی و موانع و مسایل آنها را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
30 دی

تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز بخش مسکن با جدیت پیگیری می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم: برای حل مشکل مسکن در جزیره باید موضوع تأمین زیرساخت‌ها نیز با جدیت پیگیری و اجرایی شود.

ادامه خبر
26 دی

بازدید های متوالی، روال منحصر بفرد مدیریتی در منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بلافاصله پس از پایان آیین افتتاح ۲۷ پروژه بزرگ منطقه آزاد قشم توسط ریاست جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس به بازدید از پروژه های مختلف عمرانی در جزیره قشم پرداخت.

ادامه خبر
25 دی

12 طرح توسعه زيرساختي و عمراني در منطقه آزاد قشم افتتاح شد

12 طرح توسعه زيرساختي و عمراني بااعتباری بالغ‌بر 13 هزار و 390 میلیارد ریال توسط رییس جمهور در منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
23 دی

21 نماد شهری در قشم رونمایی می‌شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ۲۱ نماد شهری در قشم با ارزش بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال رونمایی می‌شود.

ادامه خبر
22 دی

ساماندهی سیما و منظر روستایی و پاک‌سازی ساحل روستای عایشه آباد قشم آغاز شد

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: درپی بازدید حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از روستای عایشه آباد از توابع دهستان دولاب بخش شهاب شهرستان قشم و اعلام درخواست‌های دهیار این روستا در این دیدار، با دستور مدیرعامل سازمان، کار ساماندهی سیما و منظر روستایی و پاک‌سازی ساحل روستای عایشه آباد قشم آغاز شد.

ادامه خبر
16 دی

نخستين باغ میوه‌های بومی گرمسیری هرمزگان در قشم افتتاح شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نخستین باغ الگویی میوه‌های گرمسیری استان به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع با کاشت ۳۰۰ اصله انواع درخت در قشم احداث شد.

ادامه خبر
14 دی

وضعیت صدور پروانه و مجوزهای ساختمانی در منطقه آزاد قشم

مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از سال 1380 تاکنون از سوی اداره صدور پروانه و مجوزهای ساختمانی این مدیریت افزون بر چهار هزار و 566 فقره پروانه ساختمانی در این منطقه صادرشده است که از این تعداد تاکنون 57 درصد یعنی دو هزار و 627 فقره پایان کار گرفته‌اند.

ادامه خبر
14 دی

بازدید میدانی از آثار عرصه و اعیان برخی از املاک و مستغلات مورد ادعای اشخاص در قشم

وضعیت و موقعیت عرصه و اعیان برخی از املاک، مستغلات و قطعات زمین در داخل و خارج از شهر قشم که در کمیسیون ماده 3 سازمان منطقه آزد قشم مورد ادعای اشخاص قرار گرفته است، توسط اعضای این کمیسیون مورد بازدید قرار گرفت.

ادامه خبر
31 - 40 of 289

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد