\ عمرانی

عمرانی

2 بهمن

توسعه فضای ورزشی قشم با اختصاص 6 هکتار زمین / ورزش در مجاورت آب های خلیج فارس

معاون فنی وعمرانی سازمان منطقه آزاد قشم از توسعه فضای ورزشی با اختصاص 6 هکتار زمین در ساحل جنوبی جزیره قشم و در مجاورت آب های نیلگون خلیج فارس خبر داد.

ادامه خبر
15 آبان

آغاز گلباران بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات کاشت گل های زینتی و فصلی در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم با هدف بالا بردن روحیه بیماران و کادر درمانی این بیمارستان خبر داد.

ادامه خبر
13 شهريور

حضور نمایندگان قشم در یازدهمین اجلاس شهرداران راه ابریشم در قزوین/معرفی صنایع دستی جزیره درغرفه نمایشگاه

نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم در راس هیئتی به سرپرستی معاون فنی و عمرانی این سازمان و همچنین شهردار قشم در یازدهمین اجلاس شهرداری های جاده ابریشم که از 12 تا 15 شهریور در شهر قزوین جریان دارد، شرکت کردند.

ادامه خبر
31 مرداد

احراز مالکیت بیش از ۳میلیون مترمربع اراضی مردم قشم / ترسیم خطی پررنگ بین حق الناس و بیت المال در کمیسیون ماده ۳ / سازمان منطقه آزاد قشم پرچمدار اقدام و عمل در احقاق حقوق قشموندان

سرپرست اداره کل املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مالکیت بیش از 3 میلیون متر مربع اراضی مردم این جزیره با اجرای مصوبات کمیسیون ماده 3 احراز مالکیت شده است.

ادامه خبر
11 مرداد

600 میلیارد ریال اعتبار عمرانی در حوزه راه های قشم/روکش آسفالت در 100کیلومتر مسیر جزیره

مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 600 میلیارد ریال هزینه در بخش عمرانی راه های جزیره قشم با هدف ارتقای سطح سلامت جاده ای در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
31 تير

پتانسیل بالای مناطق آزاد برای جذب سرمایه گذار در اجلاس 2016 شهرداران راه ابریشم

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه مناطق آزاد ظرفیت بالایی برای جذب سرمایه گذار در اجلاس 2016 شهرداران راه ابریشم را دارد، بر استفاده از ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این اجلاس تاکید و آن را راهبردی موثر برای توسعه مناطق آزاد ارزیابی کرد.

ادامه خبر
27 تير

قسط بندی عوارض صدور پروانه ساختمانی در قشم/اعطای امتیاز اقساط 4 تا 36ماهه

مدیرمعماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم از اعطای امتیاز اقساط عوارض صدور پروانه ساختمانی به مالکان زمین در جزیره قشم در بازه زمانی 4 تا 36 ماهه خبر داد.

ادامه خبر
26 تير

اجرای طرح تفصیلی قشم در سه بازه زمانی/جایگاه قشم در افق ایران 1404

مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح تفصیلی قشم در سه بازه زمانی کوتاه، میان و بلند مدت با ارتقاء جایگاه قشم در سند چشم انداز ایران 1404خبر داد.

ادامه خبر
19 تير

ساماندهی معابر و کوچه های شهر قشم با 1000 تابلو راهنما

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه آماده سازی یک هزار تابلو با هدف ساماندهی معابر و کوچه های شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
30 خرداد

زمین خواران حرفه ای قشم در دام قانون/760 هکتار اراضی ملی و دولتی جزیره رفع تصرف شد

مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم از اقدام قانونی برای به دام انداختن زمین خواران حرفه ای در این جزیره با کمک دستگاه قضا و نیروی انتظامی خبر داد.

ادامه خبر
351 - 356 of 356

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد