عمرانی

8 فروردين

70 میلیارد ریال صرف رفع نقاط حادثه خیز و خدمات عمرانی در جزیره قشم شد

رییس کمیته فنی و زیربنایی ستاد سفر قشم گفت: افزون بر 70 میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز در نقاط مختلف جزیره و اجرای خدمات عمرانی با هدف تکریم میهمانان نوروزی قشم، هزینه شده است.

ادامه خبر
11 اسفند

اصلاح هندسی سه‌راه دلگشا در محور لافت - درگهان بااعتبار 2 میلیارد ریال

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات عمرانی جهت بهسازی و اصلاح هندسی بلوار دلگشا واقع در محور درگهان - لافت بااعتبار 2 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه خبر
22 بهمن

گام بلند توسعه و محرومیت زدایی در غرب جزیره

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در نهمین روز دهه مبارک فجر پس از شرکت در آیین آغاز توزیع 1000 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه بین نیازمندان در جزیره قشم به مناسبت 22 بهمن با حضور در غربی ترین نقطه جزیره قشم در کنار آب های نیلگون خلیج همیشه فارس بوستان روستای باسعیدو را افتتاح کرد و با شرکت در آیین کلنگ زنی پروژه احداث راه مسیر دسترسی روستای گوری به روستای مرادی در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری نیز حضور یافت و در پایان در میان دانش آموزان برگزیده مسابقه فرهنگی دلنوشته و نقاشی مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و والدین آنها در سالن ورزشی دبیرستان استاد شهریار و هنرستان ابن سینا روستای دولاب طی سخنانی بر ویژگی های منحصر بفرد و نقش جهانی این شهید تاکید کرد.

ادامه خبر
20 بهمن

بومی سازی ضوابط ساختمان با هدف پیشگیری از حریق در قشم / تامین تجهیزات و آموزش آتش نشانان با جدیت دنبال می شود

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای تدوین بومی سازی ضوابط و مقررات ساختمان با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت: اجرای این برنامه، اقدام مهمی در جهت کاهش حوادث و افزایش ایمنی ساختمان ها و سازه ها در جزیره خواهد بود.

ادامه خبر
20 بهمن

تخفیف ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث

مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم از اعمال تخفیفات ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث متناسب به میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها خبر داد.

ادامه خبر
18 بهمن

استفاده از محصولات تولید شده در قشم در اولویت اجرای پروژه های سازمان قرار می گیرد

معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان در راستای نیل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اجرای سیاست ها و دستورات دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی و همچنین به جهت ایجاد توسعه پایدار و اشتغال زایی در منطقه آزاد، استفاده از محصولات تولیدی با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی در سطح جزیره را به عنوان اولویَت در اجرای پروژه های خود در دستور کار قرار می دهد.

ادامه خبر
17 بهمن

آزادسازی حریم قانونی سواحل قشم با تخریب ساخت و سازهای مراکز دولتی کلید خورد

در اجرای دستور رییس جمهوری اسلامی ایران و تمهیدات سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، آزادسازی حریم قانونی سواحل قشم با تخریب مستحدثات(ساخت و سازهای جدید) مراکز دولتی این جزیره در محدوده حد فاصل پارک زیتون تا پارک آفتاب 2 صبح روز یکشنبه کلید خورد.

ادامه خبر
16 بهمن

آغاز بهره برداری از دو بوستان روستایی در جزیره قشم با 10میلیارد ریال اعتبار

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در پنجمین روز دهه مبارک فجر با حضور در دو روستای خالدین و کوشه، بوستان روستایی این دو روستا را افتتاح و ضمن گفت و گو با امام جمعه و اعضای شورای اسلامی این روستاها، براهتمام جدی سازمان منطقه آزاد قشم جهت حل مشکلات مطرح شده از سوی آنها بخصوص کمبود آب شرب روستاهای جزیره تاکید کرد.

ادامه خبر
12 بهمن

شورایعالی ترافیک منطقه آزاد قشم بالاترین نهاد تصمیم گیر در کل امور ترافیکی جزیره است

سومین نشست شورایعالی ترافیک منطقه آزاد قشم به ریاست سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان قشم و اعضای دائم این شورا با بررسی نتایج مصوبات نشست های قبلی و بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص آخرین اقدامات مرتبط با ترافیک جزیره قشم روز سه شنبه در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
5 بهمن

روند ساخت پروژه های نیمه تمام شهر قشم سرعت می گیرد

سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه های نیمه تمام و در حال ساخت شهر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
1 - 10 of 341

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد