اخیار ویژه+

11 تير

بسیج سازمان منطقه آزاد قشم برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی این منطقه برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی به مناطق آسیب دیده خبر داد.

ادامه خبر
9 تير

ساماندهی فرآیندها برای توسعه صادرات میگو و ماهی خشک از قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در قشم ظرفیت های خوبی در حوزه محصولات شیلاتی بویژه میگو و ماهی خشک وجود دارد که با ساماندهی برخی فرآیندها می توان برای صادرات بیشتر آنها برنامه ریزی کرد.

ادامه خبر
9 تير

پارک بانوان و بازارچه صنایع دستی در قشم راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در حال رایزنی برای تخصیص فضایی به عنوان پارک بانوان به همراه پیست دوچرخه سواری و بازارچه ای دایمی برای عرضه مستقیم محصولات صنایع دستی هستیم.

ادامه خبر
9 تير

کمیته اقتصاد دانش بنیان قشم پایگاهی برای علمی سازی روش های تولید است/ قشم مرکز توسعه استارتاپ های کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تداوم برگزاری جلسات این کمیته با ترکیبی متشکل از مدیران عامل شرکت های دانش بنیان، به علمی سازی روش های تولید منتج می‌شود.

ادامه خبر
8 تير

همگرایی با شهرداری های جزیره برای ارتقای خدمات شهری / آغاز دور جدید همدلی

تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی بیشتر در انجام وظیفه و ارائه خدمات به شهروندان و جلوگیری از دوگانگی در انجام وظایف، بین سازمان منطقه آزاد قشم و شورای اسلامی و شهرداری شهر سوزا امضا شد.

ادامه خبر
6 تير

برگزاری جشنواره تابستانی قشم از 18 الی 31 تیرماه 1401

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جشنواره تابستانی قشم از تاریخ 18 تیرماه آغاز می شود و تا پایان تیرماه سال جاری ادامه پیدا می کند.

ادامه خبر
6 تير

دستگاه های اجرایی درگهان باهدف رفع مشکلات مردمی در کنار هم قرار گیرند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیر امور درگهان این سازمان، با شهردار و اعضای شورای شهر درگهان دیدار کرد.

ادامه خبر
5 تير

کمک دستگاه قضایی به امنیت سرمایه گذاری در قشم / احقاق حقوق بیت المال موجب افزایش رضایت جامعه محلی شده است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دستگاه قضایی در راستای اجرای درست قوانین، کمک به رفع معضلات، برخورد با جرائم و تخلفات و ایجاد امنیت اجتماعی و اقتصادی در این منطقه نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

ادامه خبر
5 تير

اماکن تاریخی قشم ظرفیتی نیازمند احیا

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اماکن تاریخی قشم نیازمند احیا مجدد و استانداردسازی برای ورود پرقدرت به چرخه گردشگری جزیره است.

ادامه خبر
4 تير

سقف افزایش اجاره مسکن در قشم 20 درصد اعلام شد / برخورد با اجاره واحد‌های مسکونی شبانه در دستور کار

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم سقف مجاز برای افزایش اجاره بها برای واحد‌های مسکونی 20 درصد و برای واحد‌های تجاری 30 درصد اعلام کرد.

ادامه خبر
2 تير

ظرفیت منطقه آزاد قشم در کمک به رفع مشکلات مردم هرمز به کار گرفته می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور به همراه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از جزیره هرمز بازدید کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 321

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد