گردشگری

16 بهمن

آیین افتتاح بوستان روستای خالدین جزیره قشم با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در پنجمین روز دهه مبارک فجر

برگزاری آیین افتتاح بوستان روستای خالدین جزیره قشم با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در پنجمین روز دهه مبارک فجر ???? سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدید از قسمت های مختلف این بوستان دیدن کرد و دستورات لازم برای تکمیل و توسعه این بوستان صادر کرد. ????بوستان روستای خالدین با مساحت هفت هزار و 500 مترمربع و اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و با اشتغالزایی مستقیم 20 نفر و غیرمستقیم 30 نفر توسط مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم احداث و به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
12 بهمن

بازدید دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم: حضور قشم در نمایشگاه های بین المللی تخصصی به ویژه در حوزه صنعت گردشگری، معرف پتانسیل های جزیره، کمک به گسترش چرخه اقتصاد جامعه محلی و توسعه گردشگری این منطقه است.

ادامه خبر
6 بهمن

برگزاری برنامه پارو زنی ذخیره گاه زیست کره حرا با پدل برد با شعار«گردشگری حرا بدون آلودگی هوا» در قشم*

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری برنامه پارو زنی ذخیره گاه زیست کره حرا با پدل برد با شعار « گردشگری حرا بدون آلودگی هوا » به مناسبت روز ملی هوای پاک در محل اسکله روستای دهخدا جزیره قشم توسط کمیته ورزش های موج سواری منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
11 دی

بازدید دکتر افشار فتح الهی از بخش های مختلف ژئوسایت دره ستارگان قشم

دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از بخش های مختلف ژئوسایت دره ستارگان قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
15 آذر

افتتاح کافه رستوران سنتی جنگل حرای سهیلی

افتتاح کافه رستوران سنتی جنگل حرای سهیلی با حضور دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به همراه شیخ محمدصالح امینی، رئیس شورای حل اختلاف قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسوولان شهرستان

ادامه خبر
1 آبان

مراسم شب فرهنگی در روستای برکه خلف

بازدید مهدی زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مراسم شب فرهنگی در روستای برکه خلف

ادامه خبر
20 مهر

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس میراث زنان قشم و جشنواره چکچکا

نخستین جشنواره عکس میراث زنان جزیره قشم و جشنواره چکچکا نفرات برتر خود را شناختند.

ادامه خبر
19 مهر

بهره برداری از سایت تاریخی شهر کولغان قشم

با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان فاز نخست از سایت تاریخی شهر کولغان قشم به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
19 مهر

دره تندیس ها، نماد شگفتی های ژئوپارک جهانی قشم

ژئوسایت دره تندیس ها به عنوان یک پدیده زمین شناختی و شگفت انگیز طبیعت از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری جزیره قشم محسوب می شود که مشاهده آن نه تنها برای متخصصان در علوم زمین شناسی بلکه برای سایر علاقه مندان طبیعت و گردشگران نیز می تواند جذاب باشد.

ادامه خبر
19 مهر

رهاسازی دلقک ماهی های بومی خلیج فارس در ساحل روستای شیب دراز

همزمان با آغاز هفته ملی کودک بیش از 100 قطعه دلقک ماهی بومی آب های خلیج فارس (گونه کلارکی)با هدف فرهنگ سازی و آشنایی کودکان با ذخایر ارزشمند این منطقه و حفظ و بازسازی ذخایر، توسط کودکان جزیره قشم رهاسازی شدند.

ادامه خبر
19 مهر

افتتاح دو اقامتگاه بومگردی در شهر تاریخ لافت به مناسبت هفته گردشگری

دو اقامتگاه بوم گردی شهر لافت به دست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم‌ در دومین روز از هفته گردشگری افتتاح شد.

ادامه خبر
19 مهر

برگزاری همایش پدل برد سواران قشم به مناسبت هفته گردشگری

همایش پدل برد سواران قشم به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 290

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد