\ پیام ها

پیام ها

19 آذر

پرستاران، فرشتگان سپید پوش عرصه سلامت و آرامش جامعه هستند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی، ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران کشور به ویژه پرستاران بیمارستان ها و مراکز درمانی جزیره قشم تبریک گفت.

ادامه خبر
16 آذر

ضرورت استفاده از ظرفیت های بی بدیل دانشجویان در برنامه های توسعه و سازندگی جزیره قشم

دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو از دانشجویان به عنوان نماد فرهیختگی و روشنگری و بالاترین سرمایه اجتماعی جامعه نام برد و بر استفاده از ظرفیت های بی بدیل دانشجویان در برنامه های توسعه و سازندگی کشور خصوصا جزیره قشم تاکید کرد.

ادامه خبر
30 آبان

اساس شکل گیری بسیج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پيامي به مناسبت هفته بسيج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي را اساس شکل گیری بسیج و رمز موفقيت این نهاد انقلابی را اعتقاد راسخ ميليون ها بسیجی به این فرهنگ و ارزش ها دانسته است.

ادامه خبر
4 آبان

فرصت های بزرگ سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم اعلام شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم طی پیامی در آیین افتتاح همایش « معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورکه با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور در کیش برگزار شد، فرصت های بزرگ سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم را اعلام کرد.

ادامه خبر
4 تير

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پی درگذشت پدر شهید محمد دریانورد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی درگذشت پدر بزرگوار شهید محمد دریانورد درگهانی و مادر گرامی شهید محمد بازماندگان قشمی از دلاوران قهرمان دفاع مقدس جزیره شهید پرور قشم را به مردم، خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت.

ادامه خبر
1 تير

شوراهای اسلامی تبلور اراده مردم در مدیریت شهری و روستایی می‌باشند/ شوراها از دستاوردهای بسیار ارزشمند جمهوری اسلامی هستند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به برگزاری موفق انتخابات دوره ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا در جزیره قشم با انتشار پیامی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شوراهای دوره پنجم، از خداوند متعال برای منتخبین جدید این نهاد مردمی طلب موفقیت در راه خدمت به مردم بزرگوار جزیره را مسئلت نمود.

ادامه خبر
30 خرداد

انتخابات تجلی مردم سالاری دینی است

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی، از حضور پرشور مردم انقلابی جزیره در انتخابات 1400 تقدیر کرد.

ادامه خبر
27 خرداد

ضرورت حضور یک پارچه مردم شهرستان قشم در پای صندوق های رای برای مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان قشم و امام جمعه اهل سنت و امام جمعه موقت تشیع قشم با انتشار پیامی مشترک در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با یادآوری بر اهمیت نقش رییس جمهور و اعضای شوراهای شهر و روستا در تعیین سرنوشت مردم در چهار سال آینده از مردم قشم، دعوت کردند با حضور در پای صندوق های رای در روز جمعه 28 خرداد ماه ( فردا) از حق قانونی خود برای مشارکت در تعیین سرنوشت نهایت استفاده را ببرند.

ادامه خبر
31 ارديبهشت

عملکرد مناطق آزاد منطبق بر شعار سال طراحی می شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشورگفت: تمام اقدامات مناطق آزاد در سال 1400 مبتنی بر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طراحی شده است.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت درگذشت اکبر ترکان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی درگذشت اکبر ترکان دبیر پیشین شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی را تسلیت گفت.

ادامه خبر
2 فروردين

پیام تبریک سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی آغاز سال 1400 هجری شمسی و همچنین نوروز باستانی را تبریک گفت.

ادامه خبر
6 اسفند

حضرت علی (ع)، پدر جامعه اسلامی و سرلوحه عالم حیات

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن 13 رجب سالروز میلاد خجسته امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر، این روز مبارک را تبریک و تهنیت گفت.

ادامه خبر
25 - 36 of 38

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد