پیام ها

2 شهريور

پیام مدیرعامل منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارمندان خدوم کشور تبریک گفت.

ادامه خبر
26 مرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن 26 مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ضمن گرامیداشت این روز از ایثارگری‌های آزادگان و خانواده‌های آنان تجلیل کرد.

ادامه خبر
18 مرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز خبرنگار

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، حضرت زینب کبری (س) را الگوی یک روایتگر و خبرنگار راستین برای نهضت عاشورای حسینی دانست.

ادامه خبر
16 مرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین (ع)، گفتمان مقاومت در جهان را ثمره حماسه و فرهنگ عاشورا دانست.

ادامه خبر
27 تير

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت عید سعید غدیر خم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیام تبریک فرارسیدن هجدهم ذی الحجه و روز عید سعید غدیر خم را به همه مسلمانان جهان بویژه ساکنان نجیب و متدین جزیره قشم تبریک گفت.

ادامه خبر
19 تير

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسب عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی دهم ذی الحجه و مناسبت عید سعید قربان، و آغاز دهه امامت و ولایت را به مردم نجیب و مومن جزیره زیبای قشم تبریک گفت.

ادامه خبر
14 خرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت ایام الله 14 و 15 خردادماه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرارسیدن 14 خردادماه سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15 خردادماه را تسلیت گفت.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ملی روابط عمومی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت‌ماه روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی را تبریک گفت.

ادامه خبر
12 ارديبهشت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت عید سعید فطر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تمامی مسلمانان جهان بویژه ساکنان نجیب و مهربان جزیره زیبای قشم تبریک گفت.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی فرارسیدن یازدهم اردیبهشت‌ماه و روز جهانی کارگر را به‌تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و جامعه کارگری تبریک گفت.

ادامه خبر
10 ارديبهشت

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی ضمن تبریک روز ملی خلیج‌فارس، از این پهنه به‌عنوان مظهر صلح و دوستی و نماد غیرت ملی و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران یادکرد.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ملی شوراها

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن تبریک سالروز تشکیل شورا‌های اسلامی شهر و روستا، از این روز به عنوان یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب و زمینه ساز حضور مردم یاد کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 35

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد