مدیرعامل

28 ارديبهشت

اساس کار منطقه آزاد قشم تحقق اقتصاد مقاومتی/ برنامه افزایش صادرات به خارج از کشور

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست تحقق منویات رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید صادرات محور در قشم به عنوان مهمترین برنامه این سازمان نام برد.

ادامه خبر
23 ارديبهشت

صنعت مهمترین عامل توسعه منطقه آزاد قشم/مساعدت محیط زیست برای توسعه جزیره

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سرمایه گذاری در صنایع مختلف به عنوان مهمترین عامل برای توسعه همه جانبه قشم نام برد.

ادامه خبر
23 ارديبهشت

قشم قطب مهم انرژی کشور می شود/ توسعه صنایع شیلاتی، کشاورزی و گردشگری جزیره

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از سرمایه گذرای کلان در بخش انرژی و توسعه صنایع شیلاتی، کشاورزی و گردشگری در قشم خبر داد.

ادامه خبر
23 ارديبهشت

تشکیل شش کارگروه همکاری بین منطقه آزاد قشم و چین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تشکیل شش کارگروه همکاری بین منطقه آزاد قشم و چین خبر داد و گفت: هفته آینده یک هیات 180 نفره در قالب این شش کارگروه از چین به قشم سفر خواهند کرد.

ادامه خبر
23 ارديبهشت

دانشگاه حرفه ای نیاز اصلی قشم/اولویت با رشته های صنعتی است

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر اهمیت وجود دانشگاه حرفه ای در این جزیره گفت: اولویت پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی قشم باید براساس نیاز صنایع مختلف باشد.

ادامه خبر
14 ارديبهشت

هاشمی رفسنجانی به قشم می آید

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با هدف دیدار مردم خونگرم جزیره قشم و بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی این منطقه، به قشم می آید.

ادامه خبر
12 ارديبهشت

همکاری مناطق آزاد قشم و گوانگ جو چین/ توسعه جزیره از مسیر سرمایه گذاری خارجی

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید بخشنامه ای را برای نقش آفرینی مناطق آزاد کشور در بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی با هدف دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تهیه و تدوین و در اختیار مدیران عامل مناطق آزاد کشور قرار داد.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

نام خليج فارس تغيير نيافتني است

عضو هيات رئيسه مجمع عمومي مجمع تقريب مذاهب و رئيس كنگره ملي كردهاي فيلي عراق، گفت: نام پرآوازه خليج فارس هزاران سال قدمت دارد و اين نام تغيير نيافتني است.

ادامه خبر
7 ارديبهشت

همکاری اقتصادی چین با قشم / فناوری IT و تفریحات ورزش های آبی جوهان چین به جزیره می آید

موفقیت کشورمان در زمینه توافق هسته ای با امضای برجام توسط نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای موسوم به 1 + 5 (شامل فرانسه، انگلیس، روسیه، چین و آمریکا به عنوان پنج کشور عضو شورای امنیت) و آلمان از سه ماه گذشته به این طرف وارد فاز جدیدی شد و از آن زمان تا کنون شاهد حضور مقامات عالیرتبه بسیاری از کشورهای مطرح جهانی و همچنین فعالان اقتصادی این کشورها به ایران اسلامی هستیم.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

قشم به ایرلاین اختصاصی مجهز می شود

راه اندازی ایرلاین اختصاصی در جزیره قشم در جلسه مشترک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل و مالک اصلی شرکت هواپیمایی "بمباردیه" کانادا مطرح و مورد توافق طرفین قرار گرفت.

ادامه خبر
1 ارديبهشت

مومنی تاکید کرد : نقش تاثیر گذار دانشگاه ها در آینده قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دانشگاه های متعدد جزیره قشم نقش تاثیرگذاری در آینده این منطقه دارند.

ادامه خبر
1 ارديبهشت

احمد حبیبی به عنوان قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

با حکم حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد حبیبی به عنوان قائم مقام این سازمان منصوب شد.

ادامه خبر
889 - 900 of 916

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد