\ مدیرعامل

مدیرعامل

8 شهريور

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران در قشم افتتاح شد

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون توسعه مدیریت دانشگاه تهران افتتاح شد.

ادامه خبر
6 شهريور

حل مشکلات شهرک های مسکونی قشم براساس اولویت های زیربنایی

جلسه بررسی مشکلات شهرک گلستان قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان ساکنان شهرک گلستان پیرامون مسائل و مشکلات این شهرک برگزار شد.

ادامه خبر
2 شهريور

مزار شهدای گمنام با حضور رییس هیات‌ مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم غبارروبی شد

هم‌زمان با آغاز هفته دولت مزار شهدای گمنام شهر قشم با حضور رییس هیات ‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد، ائمه جمعه، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم غبارروبی شد.

ادامه خبر
2 شهريور

خدمت به مردم افتخاری گذرا است که باید قدر آن را دانست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خدمت به مردم یک افتخار است که دائمی نیست و گذرا می‌باشد و در پایان مهم است چه اثری از خود بر جای می‌گذاریم.

ادامه خبر
2 شهريور

پیام مدیرعامل منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارمندان خدوم کشور تبریک گفت.

ادامه خبر
1 شهريور

کاهش بروکراسی و حذف موازی کاری شرط رشد تولید در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بروکراسی پیچیده، تعدد ضوابط و موازی کاری دستگاه ها در منطقه آزاد قشم موجب برخی چالش ها شده که برای رشد تولید باید این موارد حذف و اصلاح شود.

ادامه خبر
1 شهريور

کلنگ آب‌شیرین‌کن 10 هزار مترمکعبی قشم به زمین خورد

عملیات اجرایی طراحی و احداث آب‌شیرین‌کن جدید 10 هزار مترمکعبی شهر قشم و یک مخزن ذخیره آب بااعتباری بالغ‌بر 2550 میلیارد ریال با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون قضایی دادستان کل کشور آغاز شد.

ادامه خبر
1 شهريور

واحدهای تجاری مجتمع معراج قشم تحویل مالکین شود

رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از مجتمع تجاری و تفریحی معراج قشم دستور داد، واحدهای تجاری این مجتمع از هفته آینده جهت تجهیز تحویل مالکین شود.

ادامه خبر
1 شهريور

شرایط اسکله بهمن برای راه‌اندازی خطوط دریایی مسافری داخلی و بین‌المللی بررسی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بررسی میدانی از اسکله بهمن قشم دستورات لازم در خصوص بررسی شرایط تجهیز و ساماندهی این اسکله برای راه‌اندازی خطوط دریایی مسافری داخلی و بین‌المللی را صادر کرد.

ادامه خبر
26 مرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن 26 مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ضمن گرامیداشت این روز از ایثارگری‌های آزادگان و خانواده‌های آنان تجلیل کرد.

ادامه خبر
19 مرداد

ضرورت اطلاع رسانی هواشناسی برای کاهش آسیب پذیری در برابر حوادث احتمالی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اطلاع رسانی صحیح و هشدار به موقع یکی از نکات مهم در عملکرد سازمان هواشناسی است که می تواند موجب کاهش آسیب پذیری و جلوگیری از حوادث احتمالی می شود.

ادامه خبر
19 مرداد

ضرروت ترویج فرهنگ کتابخوانی از سنین پایین/ پویش‌های کتابخوانی در قشم راه‌اندازی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی از سنین پایین گفت: با وجود گسترش فضای مجازی در عصر دیجیتال هنوز هم هیچ عامل فرهنگی جایگزینی فرهنگ کتابخوانی نشده و در صورت فراهم شدن بستر مناسب، کتابخوانی مورد استقبال افراد زیادی از جامعه قرار خواهد گرفت.

ادامه خبر
61 - 72 of 1021

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد