مدیرعامل

3 فروردين

تشدید نظارت بر فعالیت صنوف قشم باهدف ارائه خدمات بهتر به گردشگران/ پایش ترافیکی مبادی ورودی جزیره قشم

رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم بر تشدید نظارت بر فعالیت صنوف مختلف و برخورد با واحدهای صنفی و خدماتی متخلف باهدف ارائه خدمات بهتر به گردشگران نوروزی تأکید کرد.

ادامه خبر
3 فروردين

زمین‌گردشگری رویکرد اصلی گردشگران نوروزی در قشم است

رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: زمین‌گردشگری، گردشگری طبیعت(اکوتوریسم) و شناخت پدیده‌های زمین‌شناسی(ژئوتوریسم) رویکرد اصلی بازدید 318 هزار و 76 گردشگر تعطیلات نوروزی ورودی به این جزیره عجایب هفتگانه از 25 اسفند 1400 تا دوم فروردین 1401 است.

ادامه خبر
1 فروردين

پیگیری حل مشکل آب شرب جزیره قشم از نخستین روز سال 1401

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از پیگیری موضوع حل مشکل تامین آب شرب مورد نیاز جزیره در دیدار با وزیر نیرو همزمان با نخستین روز از سال 1401 خبر داد.

ادامه خبر
1 فروردين

مزار شهدای گمنام شهر قشم این سرو قامتان تاریخ عطرافشانی شد

در نخستین روز از بهار طبیعت و عید نوروز، مزار شهدای گمنام شهر قشم با حضور وزیر نیرو و سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم عطرافشانی شد.

ادامه خبر
28 اسفند

قشم، مقصد اصلی گردشگری خانواده های ایرانی / پیوست فرهنگی لازمه توسعه پایدار و متوازن در جزیره

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته امروز قشم به مقصد اصلی گردشگری خانواده های ایرانی تبدیل شده است.

ادامه خبر
22 اسفند

پیام تبریک سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

ادامه خبر
19 اسفند

آغاز به کار رسمی ستاد سفر قشم از 25 اسفندماه/ قشم مقصد سفرهای خانوادگی

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان، مسوولان نظامی و انتظامی شهرستان، شهردار قشم و جمعی از معاونان و مدیران شهرستان و سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
18 اسفند

هم‌افزایی تمامی بخش‌ها برای رفع محرومیت و برقراری عدالت آموزشی در جزیره قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خوشبختانه در دولت جدید و مردمی آیت‌الله رییسی اراده جدی جهت بهسازی و توسعه متوازن در راستای عدالت آموزشی در نقاط محروم وجود دارد.

ادامه خبر
17 اسفند

تجلیل از جانبازان و ایثارگران قشم به مناسبت روز جانباز

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اقتدار و امنیت امروز کشورمان حاصل از خودگذشتگی و ایثار شهدا، جانبازان و ایثارگران است که با تمام وجود در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

ادامه خبر
16 اسفند

آزمایش های تایید استاندارد کالا برای ارائه خدمات به فعالان اقتصادی تسهیل شود

سرپرست منطقه آزاد قشم در بازدید از شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد و مدیریت غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم، بر ضرورت تسهیل و تسریع آزمایش های تایید استاندارد کالا با هدف ارتقا کیفیت ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی تاکید کرد.

ادامه خبر
15 اسفند

تقدیر ویژه سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از رییس و نمایندگان مجلس به دلیل موافقت با موضوع حذف مالیات بر ارزش افزوده از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل موافقت با حذف مصوبه کمیسیون تلفیق با موضوع مالیات بر ارزش افزوده از سرمایه گذاران ومصرف کنندگان مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، تقدیر کرد.

ادامه خبر
15 اسفند

تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قشم به مناسبت روز پاسدار

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امنیت و آرامشی که امروز در جای جای میهن اسلامی مشاهده می شود، مدیون از خودگذشتگی و شجاعت نیروهای سبزپوش و مردم دار سپاه پاسداران، بسیج و سایر نیروهای نظامی و انتظامی است.

ادامه خبر
61 - 72 of 916

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد