\ مدیرعامل

مدیرعامل

11 مهر

همکاری دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد قشم موجب بازپس‌گیری 500 هکتار از اراضی ملی شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تعامل و همکاری دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد قشم در یک سال گذشته موجب بازگشت بیش از 500 هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال شد.

ادامه خبر
10 مهر

بازدید مقام های قضایی هرمزگان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد از شرکت پرورش میگوی فوق متراکم در قشم

جمعی از مقام‌های قضایی هرمزگان به همراه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از شرکت پرورش میگوی فوق متراکم کیان یزدان قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
10 مهر

آتش نشانان قشم تقدیر شدند

آیین بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی و تجلیل از آتش نشانان با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مسئولان قضایی استان هرمزگان و شهرستان و جمعی از معاونان، مدیران و پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
24 شهريور

افتتاح فاز توسعه تولید جلبک دونالیلا سالینا در شرکت زیست پالایشگاه ریزجلبک کشور در قشم

فاز توسعه تولید جلبک دونالیئلا سالینا در شرکت دانش بنیان زیست پالایشگاه ریز جلبک قشم در مساحتی حدود هفت و نیم هکتار در استخرهای روباز، با حضور افشار فتح الهی در قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
23 شهريور

رادیو قشم راه‌اندازی می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم پایگاهی برای انعکاس رویدادهای کشور در حوزه خلیج‌فارس است

ادامه خبر
23 شهريور

در دولت سیزدهم قدرت در دست مردم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در دولت مردمی، رعایت حقوق عامه و فعالیت در چارچوب شرایط قانونی و زیست‌محیطی یکی از وظایف مورد تأکید سرمایه‌گذاران است.

ادامه خبر
22 شهريور

ضرورت توسعه زیرساخت‌های گردشگری و فرهنگی کووه‌ای

در سلسله نشست‌های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای جزیره، دهیار، شورا و چندتن از نخبگان کووه‌ای طی جلسه‌ای با افشار فتح‌الهی چالش‌ها و راهکارهای توسعه فعالیت‌های گردشگری، فرهنگی و اقتصادی جزیره بررسی شد.

ادامه خبر
17 شهريور

عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با حضور مدیر مخابرات هرمزگان و مدیر مخابرات قشم از عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم سخن گفت.

ادامه خبر
15 شهريور

کارت سبز ژئوپارک قشم افتخاری ملی است / ظرفیت‌ها و پروژه‌های قشم قابلیت طرح در رسانه ملی را دارد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تثبیت حضور ژئوپارک قشم در لیست شبکه جهانی ژئوپارک های سازمان یونسکو را افتخاری برای ملت ایران دانست.

ادامه خبر
14 شهريور

دریافت کارت سبز عضویت ژئوپارک قشم در شبکه جهانی ژئوپارک های یونسکو/ چراغ سبز یونسکو به جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دریافت کارت سبز و تمدید عضویت ژئوپارک قشم در شبکه جهانی ژئوپارک های یونسکو به مدت چهار سال خبر داد.

ادامه خبر
9 شهريور

نقش اصحاب رسانه در بازآفرینی برند قشم در سطح ملی ارزنده است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نقش اصحاب رسانه در بازآفرینی برند قشم در سطوح ملی و همراهی با سازمان منطقه آزاد قشم بسیار ارزنده است.

ادامه خبر
9 شهريور

برنامه های ویژه ای برای توسعه غرب جزیره پیش بینی شده است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: غرب جزیره قشم ظرفیت های استثنایی در حوزه محصولات دریامحور و جاذبه های طبیعی و گردشگری داراست که با برنامه ریزی هدفمند در آینده می توان مسیر تحول این منطقه را با سرعت بیشتری طی کرد.

ادامه خبر
49 - 60 of 1021

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد