مدیرعامل

11 ارديبهشت

مزار شهدای قشم غبارروبی شد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه صنعتی-تجاری و هیات همراه با حضور بر سر مزار شهدای قشم، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کردند.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

ایجاد اشتغال پایدار بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی را حل می‌کند / حل مشکلات فرهنگی همراهی بخش‌های مختلف را می‌طلبد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌های اصلی حوزه فرهنگی در جزیره قشم از موضوعات مهمی است که هم‌افزایی بخش‌های مختلف را می‌طلبد.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

تحقق توسعه متوازن جزیره با همگرایی سازمان منطقه آزاد قشم و سپاه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه، بر همگرایی و هم‌افزایی این دو مجموعه در راستای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و توسعه همه‌جانبه و متوازن در جزیره قشم تأکید کرد.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

فعالیت بیمارستان خلیج فارس تا یک ماه آینده شبانه روزی می شود / رضایتمندی ساکنان جزیره مهمترین سرمایه سازمان منطقه آزاد قشم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت شبانه روزی مرکز پزشکی خلیج فارس(بیمارستان جی جیان) تا یک ماه آینده خبر داد.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ملی شوراها

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن تبریک سالروز تشکیل شورا‌های اسلامی شهر و روستا، از این روز به عنوان یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب و زمینه ساز حضور مردم یاد کرد.

ادامه خبر
8 ارديبهشت

زیرساخت‌های عمرانی عامل اصلی توسعه پایدار منطقه ای

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه پایدار، بدون فعالیت های زیرساختی امکان پذیر نیست و زیرساخت‌های عمرانی نقش مهمی در تحقق توسعه پایدار ایفا می کند.

ادامه خبر
7 ارديبهشت

توسعه فرهنگی با ایجاد زیرساخت های فرهنگی و مذهبی ایجاد می شود

دکتر افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم و حبیب بازماندگان، رییس شورای اسلامی شهر قشم بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) از ظرفیت های فرهنگی و مذهبی شهر قشم با هدف توسعه زیرساخت های فضاهای فرهنگی شهر قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
7 ارديبهشت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی، «افشار فتح الهی» را به سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

ادامه خبر
27 فروردين

جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال به ارزش 1750 میلیارد ریال / احقاق حقوق عامه یکی از اولویت های سازمان منطقه آزاد قشم است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از به نتیجه رسیدن دو پرونده حقوقی به ارزش تقریبی یک هزار و 750 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه خبر
25 فروردين

مسکن ملی جوانان یکی از اولویت‌های اصلی سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1401 است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح مسکن ملی یکی از وعده‌های اصلی و کلیدی رییس جمهوری به مردم است و پیشبرد این طرح در جزیره قشم نیز یکی از اولویت‌های اصلی سازمان در سال 1401 می باشد.

ادامه خبر
24 فروردين

اهتزاز بلندترین پرچم استان هرمزگان در قشم

مرتفع ترین پرچم ملی در سطح استان هرمزگان، در قشم و کنار آب های نیلگون خلیج فارس به عنوان شاهدی بر اقتدار ماندگار و قدرت پایدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.

ادامه خبر
24 فروردين

خودباوری پیشران توسعه تولیدات دانش‌بنیان / تعمیم دانش و علوم تخصصی لازمه توسعه متوازن و انتفاع مردم جزیره

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، خودباوری جوانان کشور را عامل اصلی توسعه تولیدات دانش‌بنیان و رسیدن به توسعه متوازن و انتفاع مردم دانست.

ادامه خبر
37 - 48 of 916

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد