\ مدیرعامل

مدیرعامل

21 مهر

ظرفیت رسانه ای جریان انقلاب توسط بسیج و نیروهای دلسوز انقلاب تقویت شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نیروهای اصیل انقلاب و بسیج باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات برای آگاهی بخشی جامعه بویژه جوانان و نوجوانان استفاده کنند.

ادامه خبر
19 مهر

پیشرفت و توسعه امروز ایران مدیون وحدت تمامی اقوام، ادیان و مذاهب است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود تحریم ها و اقدامات دشمن در تمام سال های گذشته، پیشرفت و توسعه امروز ایران اسلامی در سایه وحدت و اتحاد تمامی اقوام، ادیان و مذاهب کشور به دست آمده است.

ادامه خبر
19 مهر

قشم، الگوی وحدت و همدلی برای کشور و جهان اسلام / تراز تجاری در منطقه آزاد قشم برای اولین بار مثبت شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره زیبای قشم یکی از سرمایه های ملی متعلق به همه ایرانیان است که با اقدامات زیرساختی صورت گرفته طی ماه های گذشته در مسیر پیشرفت و توسعه حرکت می کند.

ادامه خبر
18 مهر

امنیت پایدار جزیره قشم مدیون هوشمندی نیروهای انتظامی و امنیتی است / پیوستن ایران به پیمان شانگهای تحریم ها را بی اثر کرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برقراری امنیت پایدار مهمترین وظیفه نیروهای انتظامی و امنیتی کشور است که خوشبختانه در تمام سال های گذشته در این زمینه به خوبی عمل شده است.

ادامه خبر
15 مهر

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت آغاز امامت و ولایت حضرت صاحب الزمان (عج)

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت نهم ربیع الاول آغاز دوران امامت و ولایت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) را تبریک گفت.

ادامه خبر
12 مهر

افتتاح یک مجموعه خدماتی و کلنگ زنی یک هتل در قشم

همزمان با هفته گردشگری و با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم یک مجموعه خدماتی (رستوران) افتتاح شد و کلنگ آغاز عملیات عمرانی یک هتل به زمین خورد.

ادامه خبر
12 مهر

افتتاح اولین برج پرنده نگری و دهکده شناور ایران در قشم

همزمان با هفته گردشگری نخستین برج پرنده نگری شناور و دهکده شناور کشور در محدوده ذخیره گاه زیست کره حرا روستای گورزین، توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
12 مهر

موقعیت ژئوپلیتیک قشم فرصتی برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: موقعیت ژئوپلیتیک قشم و ظرفیت‌های گسترده این منطقه در حوزه‌های مختلف گردشگری، تجاری، نفت، گاز و انرژی و دسترسی به آب‌های آزاد، فرصتی ویژه برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه فراهم می‌کند.

ادامه خبر
12 مهر

ارتقا تولیدات صنایع قشم با هم افزایی علم و اقتصاد ممکن است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استفاده از دانش روز و مهارت افزایی در صنایع فعال قشم با کمک از مراکز دانشگاهی و علمی، کیفیت و استاندارد محصولات تولیدی جزیره را ارتقا می دهد.

ادامه خبر
11 مهر

اولویت منطقه آزاد قشم تبدیل‌شدن به هاب انرژی جنوب کشور است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تلاش برای تبدیل‌شدن قشم به هاب انرژی کشور به‌عنوان حلقه مفقوده رسالت اصلی تشکیل منطقه آزاد قشم در مدیریت‌های مختلف این جزیره در دولت‌های متفاوت یادکرد.

ادامه خبر
11 مهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان شهرستان با خانواده شهید مدافع امنیت دیدار کردند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سرپرست فرماندهی انتظامی و جمعی از معاونان سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران اجرایی این شهرستان با خانواده شهید مجتبی امیری دوماری، از شهدای مدافع امنیت دیدار کردند.

ادامه خبر
11 مهر

توسعه مشاغل تعاونی محور روستایی به توزیع عادلانه مشاغل در قشم کمک می‌کند / استان هرمزگان نیازمند مهارت افزایی در حوزه مشاغل تخصصی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه مشاغل تعاونی محور روستایی به توزیع عادلانه مشاغل و افزایش سرانه درآمدی مردم قشم کمک می‌کند.

ادامه خبر
37 - 48 of 1021

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد