مدیرعامل

11 خرداد

طرح مسکن جوانان، بخش قابل توجهی از مشکل مسکن ساکنان جزیره را حل می کند / مطالعات طرح تفصیلی شهر سوزا انجام شده و در آینده این طرح نهایی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اجرای طرح مسکن جوانان قشم تا پایان سال جاری، بخش قابل توجهی از مشکل مسکن ساکنان جزیره حل خواهد شد.

ادامه خبر
10 خرداد

توانمندسازی و حرفه آموزی محکومان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مهارت آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی محکومان و زندانیان مساله ای است که با مشارکت عمومی خیرین و سایر دستگاه های دولتی و قوه قضاییه اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
10 خرداد

جشنواره تابستانی قشم برگزار می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته به دنبال این هستیم تا در تابستان سال جاری ویژه‌برنامه‌های شاد و متنوعی در قالب جـشـنواره تابستانی در منطقه آزاد قشم برگزار شود.

ادامه خبر
7 خرداد

ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه‌ای با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی بر لزوم ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم تأکید کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

امنیت امروز منطقه مدیون شجاعت و از خودگذشتگی نیروهای سپاه است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان ضمن بازدید از مرکز فرماندهی و کنترل تنگه هرمز با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار قشم دیدار و گفتگو کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «هم دیدار» در لوکیشن جزیره ناز در جزیره زیبای قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
3 خرداد

منطقه آزاد قشم منبع تولید قدرت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: منطقه آزاد قشم می‌تواند منبع تولید قدرت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برای کشور باشد.

ادامه خبر
3 خرداد

رمکان شهر بدون بیکار/ توسعه رمکان با افزایش تعامل سازمان منطقه آزاد و شهرداری شتاب می‌گیرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تأکید بر افزایش همگرایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی در دولت انقلابی و مردمی گفت: توسعه رمکان به‌عنوان شهر تجاری مهم جزیره که نرخ بیکاری در آن صفر است، با افزایش تعامل سازمان و شهرداری این شهر شتاب می‌گیرد.

ادامه خبر
3 خرداد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از مسوولان اجرایی شهرستان و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
2 خرداد

آغاز نهضت آسفالت معابر روستاهای جزیره قشم / نارسایی ها و مشکلات روستاهای طولا و تورگان با سرعت حل می شود

مراسم امضای تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد قشم و اداره کل بنیاد مسکن استان هرمزگان با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و شهریار نوری زاده، مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان برگزار شد.

ادامه خبر
1 خرداد

اهتمام دولت سیزدهم به توسعه همه‌جانبه منطقه آزاد قشم

افشار فتح‌الهی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مدیران باسابقه در حوزه صنعت، معدن و تجارت و البته مناطق آزاد کشور است؛ کسی که پیش از ورود به سازمان منطقه آزاد قشم، مطالعات کافی و بررسی‌های لازم را در جهت تبیین و احصاء مشکلات جزیره قشم داشته و با رویکرد برنامه‌محوری به میدان آمده است.

ادامه خبر
29 ارديبهشت

تحول در توان تولیدی قشم با افتتاح ابرپروژه های زیرساختی

بخش گازی نیروگاه سیکل ترکیبی پاسارگاد قشم به ظرفیت 320 مگاوات و 25 پروژه عمرانی، شهری و بهسازی با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری در منطقه آزاد قشم به افتتاح رسید.

ادامه خبر
13 - 24 of 916

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد