مدیرعامل

5 مرداد

آیین تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان قشم برگزار شد

آیین تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان قشم با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی‌فقیه دراستان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم و جمعی از ائمه جمعه،علما، مدیران و مسئولان استان هرمزگان روز سه شنبه درمحل مصلی امام علی(ع) قشم برگزار شد.

ادامه خبر
4 مرداد

تمامی پروژه های زیربنایی و اقتصادی در جزیره با اولویت صیانت از هویت ژئوپارک جهانی قشم اجرایی می شود/ مشارکت 88 درصدی بخش خصوصی در توسعه قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر صیانت از هویت ژئوپارک جهانی قشم به عنوان شرط لازم و اصلی برای اجرایی شدن پروژه های زیربنایی و اقتصادی در جزیره تاکید کرد.

ادامه خبر
3 مرداد

کمیته بررسی نحوه واگذاری املاک در سال 99 به برخی از مدیران تشکیل شد/حفاظت از حقوق بیت المال و حفظ حقوق عامه اولویت سازمان منطقه آزاد قشم است

مدیر بازرسی، نظارت و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از تشکیل کمیته بررسی نحوه واگذاری املاک در سال 99 به برخی از مدیران خبر داد و گفت: کسانی که در دوره جدید مسئولیت پذیرفته اند در واقع کار شبانه روزی را پذیرفته و بیش از هر چیزی باید امین و امانتدار مردم باشند.

ادامه خبر
1 مرداد

روان سازی و تسهیل فعالیت بازرگانان در دستور کار قرار گیرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با نمایندگان جامعه بازرگانان قشم بر ضرورت روان سازی، تسهیل و همچنین رفع موانع فعالیت تجار و بازرگانان جزیره تاکید کرد.

ادامه خبر
31 تير

کار و فعالیت مدیران در سازمان منطقه آزاد قشم تعطیلی ندارد و همه ما باید 24 ساعته پای کار باشیم

در ادامه بازدیدهای مستمر و سر زده علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت های جاری و عمرانی در جزیره قشم، سحرگاه روز پنجشنبه طرح جهادی تحت عنوان « قشم پاک، قشموند مسوول » با هدف نگهداشت فضای سبز شهر قشم و همچنین یک کمپ پارک و یک پارک شهری در قشم مورد بازدید وی قرار گرفت.

ادامه خبر
14 تير

سازمان منطقه آزاد قشم مهمترین نقش را در حوزه صیانت از اراضی در جزیره قشم ایفا می کند / اسناد مالکیت شهرک صنعتی طولا صادر و تحویل منطقه آزاد قشم شد

در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و پشتیبانی و اجرایی نمودن مصوبات سفر آیت الله رئیسی، رییس قوه قضاییه وقت به استان هرمزگان و همچنین اجرای بندهای تفاهم نامه فی مابین ذبیح الله خدائیان، ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و حمیدرضا مومنی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور؛ سند مالکیت شهرک صنعتی طولا به مساحت 2 هزار 600 هکتار از سوی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تحویل داده شد.

ادامه خبر
12 تير

گرامیداشت یاد شهدای پرواز 655 در قشم

آیین بزرگداشت قربانیان و شهدای هواپیمای مسافری 655 ایران ایر با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار، خانواده های شهدا و جانبازان و جمعی از مسئولان اجرایی، نظامی و انتظامی شهرستان قشم در آب های خلیج فارس برگزار و محل این حادثه گلباران شد.

ادامه خبر
12 تير

تکمیل زیرساخت های غرب جزیره با هدف رونق صنعت گردشگری / رونق گردشگری، موجب توسعه متوازن و افزایش کیفیت زندگی ساکنان می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از وضعیت برخی پروژه های عمرانی و اقتصادی غرب جزیره بازدید کرد و دستوراتی را جهت تسریع فرآیند اجرایی این پروژه ها صادر کرد.

ادامه خبر
10 تير

باید مانع سرگردانی سرمایه گذاران حاضر در منطقه شد / تکریم کارکنان و نیروی انسانی پیش شرط تکریم ارباب رجوع است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با برنامه ریزی جهت دار و هدفمند، پیگیری مستمر و حذف بروکراسی زائد مانع از سرگردانی سرمایه گذاران و مراجعه کنندگان به سازمان شد.

ادامه خبر
9 تير

بهبود آبرسانی در روستاهای قشم در تعامل با آبفای استان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برلزوم بهبود آبرسانی در شبکه های تولید، انتقال و توزیع روستاهای قشم تا پایان امسال با همکاری آبفای استان تاکید کرد.

ادامه خبر
4 تير

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پی درگذشت پدر شهید محمد دریانورد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی درگذشت پدر بزرگوار شهید محمد دریانورد درگهانی و مادر گرامی شهید محمد بازماندگان قشمی از دلاوران قهرمان دفاع مقدس جزیره شهید پرور قشم را به مردم، خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت.

ادامه خبر
4 تير

دادگستری مرجع تظّلمات با اجرای عدالت است

دکتر درویش پور در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به تمامی قضات و کارکنان داگستری شهرستان قشم، نقش دادگستری را در تامین حقوق، امنیّت و آسایش مردم و هموار کردن راه توسعه و پیشرفت همه جانبه جزیره بسیار موثر دانست.

ادامه خبر
1 - 12 of 680

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد