مدیرعامل

10 اسفند

نقش كاركنان سازمان منطقه آزاد قشم در جذب و حفظ سرمایه گذاران كليدي است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید سرزده از مدیریت ثبت شرکت ها، بر لزوم پایبندی هر چه بیشتر کارکنان سازمانی به اصل مشتری مداری تاکید کرد.

ادامه خبر
7 اسفند

دورخیز قشم برای تامین 320 مگاوات برق جدید

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل فاز دوم نیروگاه پاسارگاد قشم بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی این پروژه را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
6 اسفند

حضرت علی (ع)، پدر جامعه اسلامی و سرلوحه عالم حیات

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن 13 رجب سالروز میلاد خجسته امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر، این روز مبارک را تبریک و تهنیت گفت.

ادامه خبر
4 اسفند

15 پروژه بزرگ توسط ریاست جمهوری بطور فوق العاده در قشم افتتاح می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح افزون بر 15 پروژه بزرگ این منطقه توسط ریاست جمهوری اسلامی ایران به صورت فوق العاده خبر داد.

ادامه خبر
2 اسفند

وحدت شیعه و اهل سنت قشم هماهنگ کننده و یاریگر مدیریت این جزیره است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم وجود وحدت بین شیعه و اهل سنت در جزیره قشم را هماهنگ کننده و یاریگر مدیریت این جزیره خواند و گفت: این وحدت نیز در سایه همدلی و هم سویی ائمه جمعه شیعه و اهل سنت این جزیره به دست آمده است.

ادامه خبر
2 اسفند

وضعیت جزیره قشم نسبت سال های قبل متحول شده است

رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی مجلس یازدهم گفت: با نگاهی منصفانه باید بگوییم که با اجرای پروژه های زیرساختی توسط منطقه آزاد قشم، وضعیت جزیره نسبت به سال‌های قبل متحول شده و این مسئله به وضوح قابل مشاهده است.

ادامه خبر
8 بهمن

لزوم برنامه ریزی برای ارائه خدمات در ایام کرونا

سی و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل، محمدباقر سعادت عضو هیات مدیره و معاونین، مدیران و مشاوران این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
7 بهمن

لزوم تسهیل شرایط برای حضور سرمایه گذاران حوزه انرژی در قشم

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با محمد آشوری نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد و ابوموسی در مجلس یازدهم که با حضور علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار شد، بر لزوم برنامه‌ریزی جهت حمایت و تسهیل حضور سرمایه‌گذاران در منطقه به‌ویژه در حوزه نفت و انرژی تأکید کرد.

ادامه خبر
7 بهمن

شما همیشه در قلب ما دانش آموزان خواهید ماند

جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه ریحانه النبی روستای طولا قشم با امضاء و ارسال نامه‌ای به حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن تشکر از ساخت 6 کلاس درس در این مدرسه توسط سازمان منطقه آزاد قشم نوشته‌اند: سلام بر شما که حل مشکلات مردم جزیره قشم بزرگ‌ترین دغدغه‌تان بوده و در این سال‌ها یادگاران بسیاری از نیکی‌های شما در همه جای شهر و روستا دیده می‌شود.

ادامه خبر
7 بهمن

صیانت از حقوق دولت و تجار و بازرگانان در گمرک منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی گمرک بر اهتمام این سازمان در صیانت از حقوق دولت و بخش خصوصی با نظارت دقیق براجرای قوانین صادرات، واردات و ترانزیت کالا از طریق گمرک سازمان در مبادی ورودی و خروجی تاکید کرد.

ادامه خبر
6 بهمن

چراغ توسعه قشم خاموش شدنی نیست

بسم رب الشهداء والصدیقین سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان و بیش از پیش در مسیر توسعه جزیره گام بر می دارد.

ادامه خبر
30 دی

بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری درجزیره قشم

آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه سال جاری در جزیره قشم در نشستی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان در مرکز بین المللی رشد قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر
1 - 12 of 610

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد