مدیرعامل

1 آبان

اولویت در برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم تکریم قشموندان است

به مناسبت هفته وحدت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با شرکت در آیین نماز جمعه این هفته اهل سنت قشم برای نمازگزاران سخنرانی کرد و درپایان این آیین با حضور در میان جمعی از نمازگزاران اهل سنت قشم ضمن شنیدن درد دل های آنها به پرسش ها و انتقادات آنها پاسخ داد.

ادامه خبر
1 آبان

آماده‌باش قشم برای میزبانی از گردشگران جزیره

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم با تمام توان، برای میزبانی از گردشگران آماده می‌شود.

ادامه خبر
30 مهر

بانگرینگ قشم فصلی نو در مراودات تجاری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با استاندار هرمزگان دیدار کرد.

ادامه خبر
30 مهر

همکاری سازمان منطقه آزاد قشم با کمیته امداد امام خمینی(ره) در توسعه ساخت و واگذاری مسکن در قشم

در دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه وعلیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار شد، زمینه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای توسعه ساخت و واگذاری مسکن به اقشار مختلف جزیره قشم از جمله جوانان روستاها و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

ادامه خبر
29 مهر

آغاز طرح مسکن جوانان قشم با هدف ایجاد توسعه متوازن و عدالت محور

نشست هم اندیشی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با دهیاران روستاهای جزیره قشم با حضور حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم و شیخ خطیبی، امام جمعه اهل سنت شهر قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

ادامه خبر
29 مهر

تعامل مثبت با دستگاه قضایی زمینه ساز توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همراهی و تعامل مثبت میان تمامی بخش ها به ویژه دستگاه قضایی می تواند زمینه ساز اتفاقات بسیار خوبی برای ایجاد توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم باشد.

ادامه خبر
28 مهر

امروز مهمترین امر، حفظ وحدت بین امت اسلامی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در این برهه حساس زمانی که دشمنان با دسیسه های خود اسلام هراسی را پیشه خود کرده اند، مهمترین امر وحدت بین امت اسلامی است.

ادامه خبر
26 مهر

توسعه همکاری‌های مشترک مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال در احداث کمپ‌های تیم‌های ملی

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست مشترک با رییس فدراسیون فوتبال در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک و احداث کمپ‌های تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کردند.

ادامه خبر
13 مهر

یادواره فرماندهان شهید و شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرماندهان شهید و شهدای شهرستان قشم با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، علیرضا نصری، فرماندار شهرستان قشم، سرهنگ امیری کیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و برخی مدیران اجرایی این شهرستان و تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران در محل مسجد امام حسین (ع) شهر درگهان جزیره قشم برگزار شد.

ادامه خبر
9 مهر

3 خانواده شهید و 51 ایثارگر سازمان منطقه آزاد قشم تجلیل شدند

آیین تجلیل از سه خانواده شهید و 51 تن از ایثارگران سازمان منطقه آزاد قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
8 مهر

تجلیل از آتش نشانان منطقه آزاد قشم

آیین بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی و تجلیل از آتش نشانان با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان، مدیران و پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
1 مهر

آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام قشم برگزار شد

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیح سپاه، با حضور جمعی از مسئولان قضایی، نظامی، انتظامی و اجرایی شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 730

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد