\ ورزشی

ورزشی

15 شهريور

ورزش در جهت حفاظت از محیط زیست توسط جامعه محلی

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای برنامه جمع آوری بذر حرا توسط انجمن پدل بورد و با همکاری مدیریت ورزش و جوانان، مدیریت محیط‌زیست و مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

ادامه خبر
14 شهريور

برگزاری دوره وبیناری "تغذیه در شرایط آب و هوایی متفاوت" در قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری "تغذیه در شرایط آب و هوایی متفاوت" خبر داد.

ادامه خبر
13 شهريور

شطرنج بازان برتر جزیره قشم مشخص شدند

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از مشخص شدن شطرنج بازان برتر جزیره قشم خبر داد و گفت: این افراد در سومین دوره مسابقات شطرنج قهرمانی جزیره قشم قدرت تفکر، تسلط و استعداد خود را به رخ حریفان شان کشیدند.

ادامه خبر
10 شهريور

برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی در قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره وبیناری آشنایی با ناهنجاری‌های اسکلتی عضلانی و عوارض ناشی از آن به میزبانی این هیأت و با همکاری مدیریت اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
6 شهريور

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

بازدیدهای مستمر و گسترده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ها و پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام به واحدها و مجموعه های درحال فعالیت و بهره برداری نیز تسری پیدا کرد، بطوری که دو شهرک مسکونی بزرگ و یک مجموعه آموزشی تفریحی ورزش های آبی در سواحل نیلگون خلیج فارس مورد بازدید وی قرار گرفت.

ادامه خبر
6 شهريور

وبینار آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" در قشم برگزار شد

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" با حضور ورزشکارن علاقمندی از سراسر کشور خبر داد.

ادامه خبر
31 مرداد

دستورات ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع و اتمام 4 پروژه نیمه تمام جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم شامگاه شنبه از چهار پروژه نیمه تمام عمرانی این جزیره در شهر رمکان و روستای جی جیان بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات اجرایی آنها آشنا شد و برای رفع آنها دستورات ویژه ای صادر کرد.

ادامه خبر
26 مرداد

قشم میزبان برگزاری دوره آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا"

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" به میزبانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
24 مرداد

دانش تغذيه اي یکی از راهکارهای اصلی موفقیت ورزشکاران حرفه ای است

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی و تخصصی "تناسب اندام و کنترل وزن" با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور به میزبانی این هیأت خبر داد.

ادامه خبر
23 مرداد

برگزاری دوره آنلاین دروس تئوری مربیگری درجه 3 در قشم

رییس هیات ورزش های همگانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آنلاین دروس تئوری مربیگری درجه 3 به میزبانی هیات ورزش های همگانی این منطقه آزاد خبر داد.

ادامه خبر
16 مرداد

دوره آموزشی تناسب اندام و کنترل وزن در قشم برگزار می شود

سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی "تناسب اندام و کنترل وزن" با هدف ارتقا دانش تخصصی برای عموم مردم جامعه و بخصوص ورزشکاران، به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
16 مرداد

برگزاری مراسم روز جهانی ووشو - کونگ فو در قشم

رییس هیات ووشو منطقه آزاد قشم از برگزاری همایش صبحگاهی و اجرای حرکات گروهی تای چی رشته ووشو در محل کمپ پارک آفتاب شهر قشم و در حاشیه سواحل خلیج فارس به مناسبت روز جهانی ووشو - کنگ فو خبر داد.

ادامه خبر
49 - 60 of 354

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد