\ بازدید پروژه

بازدید پروژه

16 ارديبهشت

بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سه پروژه پرورش میگوی جزیره

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از سه پروژه پرورش میگوی جزیره بازدید کرد.

ادامه خبر
16 ارديبهشت

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه برج مراقبت فرودگاه بین‌المللی قشم

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه "برج مراقبت فرودگاه بین‌المللی قشم" بازدید کرد.

ادامه خبر
16 ارديبهشت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه "دی یوتی فری شاپ" واقع در فرودگاه بین‌المللی قشم بازدید کرد.

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه "دی یوتی فری شاپ" واقع در فرودگاه بین‌المللی قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

بازدید علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "کمپ پارک آفتاب 2" شهر قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "کمپ پارک آفتاب 2" شهر قشم دیدن کرد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

بازدید علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه ساخت "شهرک مهستان" شهر قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه ساخت "شهرک مهستان" شهر قشم دیدن کرد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

بازدید علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه "برج های دو قلو آلفابت"

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از پروژه "برج های دو قلو آلفابت" دیدن کرد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

بازدید علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "تصفیه خانه فاضلاب شهرک ساحلی قشم"

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "تصفیه خانه فاضلاب شهرک ساحلی قشم" دیدن کرد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

بازدید علی درویش پور، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "طرح لایروبی اسکله بهمن قشم"

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از "طرح لایروبی اسکله بهمن قشم" دیدن کرد.

ادامه خبر
10 دی

ارتقا جایگاه قشم با اجرای پروژه های عمرانی و صنعت نفت

جایگاه قشم با اجرای پروژه های عمرانی و صنعت نفت ارتقا می یابد.

ادامه خبر
49 - 57 of 57

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد