\ مقامات

مقامات

28 شهريور

هم‌افزایی کلید رونق اقتصاد جزیره و جامعه محلی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با امام‌جمعه شهرستان قشم، سه تَن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان هرمزگان و فرماندار و جمعی از معتمدان شهرستان دیدار کرد.

ادامه خبر
17 شهريور

ضرورت بروزرسانی قوانین مناطق آزاد / مرور سه دهه اجرای قوانین مناطق آزاد در جزیره قشم

دکتر درویش پور رییس هیات مدیره مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با دکتر نگاهداری رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، به مرور نواقص سه دهه اجرای قانون مناطق آزاد و اقدامات صورت گرفته در حوزه های اقتصادی، عمرانی و گردشگری جزیره قشم پرداختند.

ادامه خبر
26 مرداد

قشم، بزرگ ترین جزیره غیرمستقل جهان صاحب آب شیرین می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تفاهم‌نامه بهبود زیرساخت و ایجاد تأسیسات و تجهیزات جهت تأمین، انتقال، ذخیره‌سازی و توزیع آب شرب و بهداشتی پایدار در سراسر جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
23 مرداد

توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در خدمت اشتغالزایی در قشم

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور از ظرفیت های صنعت گردشگری منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
22 مرداد

بستر آموزش های فنی حرفه ای مطابق استاندارد و کلاس های بین المللی در قشم ایجاد می شود

دکتر علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم گفت: با کمک سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بستر آموزش های فنی حرفه ای مطابق استاندارد و کلاس های بین المللی در جزیره قشم ایجاد می شود.

ادامه خبر
10 مرداد

سازمان منطقه آزاد قشم کنار مردم ایستاده است

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان با مدیریت جدید در کنار مردم ایستاده و برای ایجاد زیرساخت‌ها فعالیت می‌کند.

ادامه خبر
25 خرداد

مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه هم‌اندیشی دهیاران شهرستان قشم گفت: مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد.

ادامه خبر
9 خرداد

دستاوردهای منطقه آزاد قشم در تامین و تولید انرژی در جزیره

افزون بر 14 نماینده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به جزیره قشم ضمن دیدار با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و آشنایی با فعالیت ها و دستاوردهای این سازمان در عرصه سرمایه گذاری و تامین و تولید انرژی از دو واحد بزرگ تامین انرژی نیز در این جزیره بازدید و پیشرفت ها، ظرفیت ها، طرح ها، پیشنهادات و مسائل و موانع تولید انرژی را در این واحدها بررسی کردند.

ادامه خبر
6 خرداد

همگرایی اقوام و مذاهب در جزیره قشم موجب افزایش امنیت و پیشرفت منطقه است / تامین امنیت سرمایه گذاران و تلاش جهت جذب فعالان اقتصادی موجب حرکت جزیره در مسیر توسعه و رونق اقتصادی می شود

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تامین امنیت سرمایه گذاران و تلاش جهت جذب فعالان اقتصادی با استفاده از ظرفیت های جامعه محلی موجب تسهیل و تسریح حرکت جزیره در مسیر توسعه پایدار و رونق اقتصادی می شود.

ادامه خبر
6 خرداد

اساس رونق و توسعه قشم با توجه به ظرفیت های جامعه محلی برنامه ریزی شده / همگرایی و وحدت در قشم باعث توسعه امنیت در سطح جزیره شده است / رونق واقعی و توسعه پایدار، نیازمند مشارکت و همدلی تمامی ساکنان و جامعه محلی است

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پایه و اساس رونق و توسعه جزیره با نگاه به ظرفیت های جامعه بومی و محلی برنامه ریزی شده و در حال انجام است.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

مطالبه گری مردمی محرک فعالیت هایی اجرایی در دولت است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور گفت: مطالبه گری مردم و فعالان اقتصادی، محرک فعالیت هایی اجرایی و تلاش برای رفع موانع در کشور است.

ادامه خبر
28 ارديبهشت

قشم میزبان مشاور رییس جمهور و مدیران عامل مناطق آزاد کشور شد

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور باهدف بازدید از پروژه‌های زیرساختی، نفت و انرژی و حضور در نشست هم انديشي مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد کشور، با استقبال رييس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هيات همراه، وارد جزيره شد.

ادامه خبر
61 - 72 of 231

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد