\ مقامات

مقامات

22 آبان

انتظارات و مطالبات ائمه جمعه و جامعه محلی جزیره از مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم

امام جمعه شهرستان قشم مساله اول جزیره را تامین آب شرب سالم و برق برای روستاهای این جزیره خواند و گفت: در حالی که مردم و شیوخ سرمایه اصلی این جزیره هستند و روی ارزش های دینی و انقلابی ایستاده اند، شایسته نیست که آنها از آب شرب سالم محروم باشند و با حداقل ها زندگی کنند.

ادامه خبر
22 آبان

حاکمیت مدیریت دوگانه درجزیره قشم برطرف خواهد شد

استاندار هرمزگان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اصلی ترین مساله استانداری هرمزگان را تامین آب شرب سالم برای برخی روستاهای این استان و بویژه روستاهای جزیره قشم خواند و گفت: این مساله با توجه به اینکه آب در دین ما هم جایگاه ویژه ای دارد با تغییر و تحولات مدیریتی و تلاش های همگانی حل خواهد شد.

ادامه خبر
22 آبان

ماموریت اصلی مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم درکنار کمک به توسعه اقتصاد کشور، بهبود وضعیت معیشتی مردم جزیره است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین تکریم و معارفه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ماموریت اصلی مدیرعامل جدید این سازمان را در کنار کمک به توسعه اقتصاد کشور، بهبود وضعیت معیشتی مردم جزیره خواند.

ادامه خبر
22 آبان

افشار فتح الهی سرپرست مدیریت عامل منطقه آزاد قشم شد

طی حکمی از سوی سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور، افشار فتح الهی، به عنوان سرپرست مدیریت عامل منطقه آزاد قشم منصوب شد.

ادامه خبر
19 آبان

کلنگ احداث ساختمان اداری شورای حل اختلاف شهرستان قشم به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی ساختمان اداری شورای حل اختلاف شهرستان قشم با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، مظفر حمزه ئی رییس شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان، رضا صفایی رییس دادگستری شهرستان قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مقامات قضایی و اجرایی استان و شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
10 آبان

آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد

در دیدار وزیر امور خارجه با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد کشور تاکید شد.

ادامه خبر
6 آبان

ارائه نقطه نظرات تخصصی مدیران و مشاوران منطقه آزاد قشم در باره انرژی

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم، مشاور مدیرعامل این سازمان و سرپرست مدیریت نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم با شرکت درپنل تخصصی قشم با موضوع مروری بر ظرفیت های سازمان های منطقه ای و بین المللی در حوزه انرژی های تجدید پذیر و معرفی طرح های هاب نفت، گاز و پتروشیمی منطقه آزاد قشم در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در کیش درخصوص ظرفیت مناطق آزاد برای تولید انرژی های تجدید پذیر، نقش این مناطق در ایجاد ارتباط و همگامی ایران با دنیا و ظرفیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه نفت و انرژی منطقه آزاد قشم نظرات و دیدگاه های خود را مطرح کردند.

ادامه خبر
30 مهر

بانگرینگ قشم فصلی نو در مراودات تجاری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با استاندار هرمزگان دیدار کرد.

ادامه خبر
30 مهر

همکاری سازمان منطقه آزاد قشم با کمیته امداد امام خمینی(ره) در توسعه ساخت و واگذاری مسکن در قشم

در دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه وعلیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار شد، زمینه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای توسعه ساخت و واگذاری مسکن به اقشار مختلف جزیره قشم از جمله جوانان روستاها و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

ادامه خبر
28 مهر

امروز مهمترین امر، حفظ وحدت بین امت اسلامی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در این برهه حساس زمانی که دشمنان با دسیسه های خود اسلام هراسی را پیشه خود کرده اند، مهمترین امر وحدت بین امت اسلامی است.

ادامه خبر
26 مهر

توسعه همکاری‌های مشترک مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال در احداث کمپ‌های تیم‌های ملی

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست مشترک با رییس فدراسیون فوتبال در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک و احداث کمپ‌های تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کردند.

ادامه خبر
28 شهريور

2 پروژه بزرگ عمرانی منطقه آزاد قشم کلنگ خورد

آیین کلنگ‌زنی دو پروژه بزرگ عمرانی احداث بزرگراه ساحل جنوبی و ساختمان اداری سازمان منطقه آزاد قشم با حضور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این سازمان، مدیرعامل هلدینگ تخصصی دریایی قرارگاه خاتم الانبیا، امامان جمعه شیعه و اهل سنت شهرستان قشم، نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان اجرایی، نظامی و انتظامی قشم برگزار شد.

ادامه خبر
49 - 60 of 231

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد