مقامات

11 اسفند

7 قطعه زمین از اراضی خالصه دولتی مجموعا به مساحت 79.6 هزارمترمربع در رمچاه قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف افزون بر هفت قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم مجموعا به مساحت 79 هزار و 695 متر مربع خبر داد و گفت: این اقدامات پس از انجام استعلامات مورد نیاز وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مامورین پاسگاه مرزی دریایی سوزا انجام شد.

ادامه خبر
2 اسفند

وضعیت جزیره قشم نسبت سال های قبل متحول شده است

رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی مجلس یازدهم گفت: با نگاهی منصفانه باید بگوییم که با اجرای پروژه های زیرساختی توسط منطقه آزاد قشم، وضعیت جزیره نسبت به سال‌های قبل متحول شده و این مسئله به وضوح قابل مشاهده است.

ادامه خبر
2 اسفند

هدف گذاری صحیح قشم برای توسعه ظرفیت ها و صنعت گردشگری

معصومه پاشایی بهرام، رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، الله وردی دهقانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و حسین گروسی، معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور به همراه برخی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز بازدیدهای خود، از بخشی از پتانسیل های گردشگری و خدماتی سطح جزیره و پروژه های عمرانی شهر قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
2 اسفند

تحول قشم با توسعه زیرساخت های عمرانی و اقتصادی در سطح جزیره

معصومه پاشایی بهرام، رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، الله وردی دهقانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و حسین گروسی، معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از محل برخی پروژه های عمرانی، اقتصادی و زیربنایی سطح جزیره بازدید کردند.

ادامه خبر
21 بهمن

قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با تأمین زیرساخت‌ها، قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است.

ادامه خبر
20 بهمن

مسیر درست قشم جهت جذب سرمایه گذاری در حوزه پتروپالایشگاه ها

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت گفت: با اقدامات زیرساختی صورت گرفته در منطقه آزاد قشم طی سال‌های گذشته، این منطقه آماده تبدیل شدن به هاب انرژی است.

ادامه خبر
27 دی

قشم، الگوی تلاش برای تقریب مذاهب اسلامی در کشور

مشاور امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی کشور در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم و شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت این شهرستان؛ تلاش های صورت گرفته در راستای تقریب مذاهب در این منطقه را به عنوان یکی ظرفیت های ارزشمند جزیره برشمرد.

ادامه خبر
27 دی

لزوم ایجاد هیات های اندیشه‌ورز/ برای ایفای نقش در توسعه هرمزگان آماده‌ایم

عضو کمسیون اقتصادی مجلس گفت: برای ایفای نقش در توسعه همه جانبه هرمزگان و شکوفایی ظرفیت‌های آشکار و نهان این استان آمادگی داریم.

ادامه خبر
26 شهريور

افزایش خودکفایی کشور در حوزه فیبر دریایی/ ۲۲۰ کیلومتر فیبر جدید در هرمزگان احداث می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه آزاد قشم گفت: پروژه فیبر نوری در جزایر خلیج فارس با توان ملی و گسترش خودکفایی کشور انجام شد و با این مهم هزینه پروژه به یک سوم کاهش یافت.

ادامه خبر
25 شهريور

منطقه آزاد قشم میزبان آیین افتتاح مسیر دوم فیبرنوری دریایی جزایر خلیج فارس

آیین افتتاحیه مسیر دوم فیبرنوری دریایی جزایر خلیج فارس واقع در جزیره قشم با هزینه ای بالغ بر ٣٧٠ میلیارد ریال در منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

روابط عمومی ها شاهرگ حیاتی بدنه سازمان مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست با مدیران روابط عمومی های مناطق آزاد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از این واحدها به عنوان شاهرگ حیاتی بدنه سازمان مناطق آزاد کشور یاد کرد.

ادامه خبر
20 فروردين

منطقه آزاد قشم پیشگام مدیریت بحران کروناویروس در استان

رییس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان هرمزگان گفت: عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم برای ایجاد آمادگی در شرایط بحران بیماری کووید 19 جلوتر از استان بوده است.

ادامه خبر
1 - 12 of 151

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد