مقامات

14 ارديبهشت

قشم؛ میزبان نخستین همایش مدیران خانواده شهدا کشور / ارائه خدمات شایسته به خانواده های شهدا باید مورد توجه همه دستگاه ها باشد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از آمادگی جزیره قشم برای برگزاری همایش مدیران خانواده شهدا خبر داد.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

تکمیل زیرساخت‌ها و اعمال معافیت‌های قانونی مهم‌ترین نیاز مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از تکمیل زیرساخت‌ها، اِعمال کامل معافیت‌های قانونی و ارائه بسته‌های تشویقی به عنوان مهم‌ترین نیازها برای جذب سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد نام برد.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

مزار شهدای قشم غبارروبی شد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه صنعتی-تجاری و هیات همراه با حضور بر سر مزار شهدای قشم، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کردند.

ادامه خبر
11 ارديبهشت

دبیر شورای عالی مناطق آزاد وارد قشم شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه صنعتی-تجاری صبح امروز با استقبال رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان شهرستان و سازمان، وارد قشم شد.

ادامه خبر
25 فروردين

قاچاق در مناطق آزاد، شائبه و سیاه‌نمایی است

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: طرح مسئله قاچاق در مناطق آزاد، یک شائبه و سیاه نمایی است که باید در جهت رفع این شائبه همت کنیم.

ادامه خبر
21 فروردين

تشکیل کمیته استقبال از جام جهانی قطر در قشم با صدور حکم رسمی سعید محمد

با حکم مشاور ريیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ستاد هماهنگی های مناطق آزاد برای جام جهانی 2022 قطر تشکیل شد.

ادامه خبر
1 فروردين

پیگیری حل مشکل آب شرب جزیره قشم از نخستین روز سال 1401

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از پیگیری موضوع حل مشکل تامین آب شرب مورد نیاز جزیره در دیدار با وزیر نیرو همزمان با نخستین روز از سال 1401 خبر داد.

ادامه خبر
1 فروردين

وزیر نیرو از نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر قشم بازدید کرد

وزیر نیرو در سفر به قشم به همراه سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه، از روند فعالیت واحد بخار در حال احداث نیروگاه 500 مگاواتی غدیر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
1 فروردين

مزار شهدای گمنام شهر قشم این سرو قامتان تاریخ عطرافشانی شد

در نخستین روز از بهار طبیعت و عید نوروز، مزار شهدای گمنام شهر قشم با حضور وزیر نیرو و سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم عطرافشانی شد.

ادامه خبر
6 اسفند

آموزش های پزشکی و خدمات درمانی در منطقه آزاد قشم/ قشم آماده تبدیل شدن به مقصدی برای توریسم درمانی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ظرفیت سنجی حوزه آموزش و بهداشت و درمان جزیره با معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت دیدار کرد.

ادامه خبر
18 بهمن

جزیره قشم دروازه ورود دانش جدید از دنیا به ایران خواهد شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار رییس جهاد دانشگاهی کشور با وی گفت: ما برای توسعه متوازن و حفظ میراث فرهنگی قشم بنا داریم برپایه دانش روز حرکت کنیم و در این راه به کمک مراکز علمی و پژوهشی از جمله جهاد دانشگاهی نیاز داریم.

ادامه خبر
18 بهمن

امضاء تفاهم‌ نامه همکاری های مشترک سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان منطقه آزاد قشم

تفاهم‌ نامه همکاری های مشترک سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان منطقه آزاد قشم برای توسعه فعالیت های زمین شناسی و شناسایی آب های زیرزمینی در محدوده جغرافیایی منطقه آزاد قشم با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و دکتر علیرضا شهیدی معاون وزارت صمت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور روز دوشنبه در محل ساختمان مرکزی سازمان منطقه آزاد قشم به امضآء رسید.

ادامه خبر
1 - 12 of 210

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد