ستاد خدمات سفر

29 اسفند

آغاز عملیات کاشت نخل در جزیره هنگام

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات کاشت نخل در جزیره هنگام به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری خبر داد.

ادامه خبر
29 اسفند

تامین کالاهای اساسی نوروز در قشم/ قشموندان و مسافران نگران نباشند

رئیس کمیته بازرگانی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از برنامه ریزی تامین و توزیع به موقع کالاهای اساسی نوروز در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

افزایش 24 درصدی سفرهای زمینی به جزیره قشم / جزیره با وجود ورود 24هزار مسافر در یک روز آرام است

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با اشاره به افزایش 24 درصدی سفرهای زمینی به این جزیره طی روز گذشته، از آرام بودن فضای شهری قشم و درگهان با توجه به ورود حدود 24 هزار مسافر در یک روز خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

پخش فیلم و سریال های نوروزی در 10 کمپ پارک جزیره قشم

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از پخش فیلم و سریال های تلویزیونی ویژه نوروز 96 از طریق 10 پرده سینما شب در 10 کمپ پارک جزیره خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

افزایش 23 درصدی جابه جایی مسافر در فرودگاه قشم

مدیرعامل شرکت فرودگاه بین المللی قشم از افزایش 23 درصدی جابه جایی مسافر در سال 95 نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و افزود: این رقم بالاترین نرخ رشد در بین فرودگاه های کشور است.

ادامه خبر
28 اسفند

766 پاکبان در نوروز به مسافران خدمات ارائه می کنند

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 766 پاکبان نیروی خدماتی در ایام نوروز 96 نظافت سطح جزیره قشم را به عهده دارند.

ادامه خبر
24 اسفند

توسعه زیرساخت های فضای سبز قشم / زیباسازی جزیره با 180 هزار نخل کشت بافت

مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات قشم از توسعه زیرساخت های فضای سبز جزیره از جمله آب بازیافتی، نهال و گیاهان زینتی خبر داد.

ادامه خبر
23 اسفند

نوروز امسال هزینه نصب چادر در کمپ پارک های قشم 100 و در معابر عمومی 200هزار ریال است / برنامه ما تجمع چادرهای مسافرتی در کمپ پارک هاست

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از هزینه نصب چادر در کمپ پارک های قشم به مبلغ 100 و در معابر عمومی 200هزار ریال خبر داد.

ادامه خبر
23 اسفند

خدمت رسانی 5 گروه امدادی به مسافران نوروزی جزیره قشم

در ایام نوروز 96 پنج گروه امدادی حمل و بالینی خودرو به مهمانان جزیره خدمت رسانی می کنند.

ادامه خبر
22 اسفند

درنوروز ۹۶ برنامه شهر به شهر به قشم می پردازد/قشم در قاب رسانه ملی

مخاطبان صدا و سیما امسال بیش از همیشه بیننده جاذبه های قشم از قاب جادویی رسانه ملی بودند و بار دیگر نیز برنامه « شهر به شهر» طبیعت و فرهنگ کهن این جزیره را به مردم ایران زمین معرفی خواهد کرد.

ادامه خبر
22 اسفند

فروش آنلاین بلیط کنسرت جشنواره نوروزی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: برای نخستین بار بلیط کنسرت خوانندگان طراز اول پاپ کشور در جشنواره نوروزی قشم به صورت آنلاین به فروش می رسد.

ادامه خبر
73 - 84 of 92

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد