ستاد خدمات سفر

3 فروردين

بررسی آخرین وضعیت 6 پروژه و طرح گردشگری در جزیره قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به همراه قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم و جمعی از روسای کمیته های این ستاد از چندین طرح، پروژه و اماکن گردشگری جزیره با هدف بررسی آخرین وضعیت آنها و رسیدگی به مشکلات شان جهت ارائه خدمات شایسته درایام نوروز بازدید کرد.

ادامه خبر
3 فروردين

انجام 138 مورد بازدید از اماکن تجاری و گردشگری قشم درطول 7 روز

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از از انجام 138 مورد بازدید از اماکن تجاری، مناطق تفریحی و گردشگری و اسکله های جزیره قشم با هدف نظارت بر حسن انجام امور در این نقاط در طول هفت روز بین 25 اسفند 99 تا اول فروردین 1400 خبر داد.

ادامه خبر
3 فروردين

پلمب واحد متخلف، همزمان با بازرسی انجام می‌شود

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: با دستور قضایی صادره توسط دادستان محترم قشم، امکان برخورد و حتی پلمب واحد متخلف بلافاصله پس از بازرسی از محل امکانپذیر است.

ادامه خبر
2 فروردين

اولویت برای ما سلامتی مردم قشم است

نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به ریاست کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مشاوران و مدیران سازمان و روسای کمیته های این ستاد در اولین روز سال نو در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
2 فروردين

قوانین ستاد ملی کرونا با جدیت پیگیری می‌شود

رییس کمیته بهداشت و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: با بازرسی‌های مستمر از مراکز پر بازدید، اجرای قوانین ستاد مقابله با بیماری کرونا در جزیره قشم رصد می‌شود.

ادامه خبر
2 فروردين

پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه ریزی جهت پایش مستمر و بازدیدهای میدانی جهت بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در جزیره قشم در ایام نوروز خبر داد.

ادامه خبر
2 فروردين

گام موثر منطقه آزاد قشم در مسیر اقتصاد مولد

رونق تولید و صادرات در منطقه آزاد قشم محقق نمی‌شد مگر اینکه پروژه‌های عمرانی و زیربنایی به حد خوبی توسعه پیدا کند. این است که در مجموع سازمان منطقه آزاد قشم توانست 250 طرح عمرانی در اندازه‌های مختلف در جزیره انجام دهد.

ادامه خبر
2 فروردين

پیام تبریک سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی آغاز سال 1400 هجری شمسی و همچنین نوروز باستانی را تبریک گفت.

ادامه خبر
1 فروردين

6 تیم تخصصی بطور روزانه واحدهای صنفی و اماکن گردشگری قشم را نظارت و کنترل می کنند

قائم مقام کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت های همه واحدهای صنفی و اماکن اقامتی، تفریحی و گردشگری جزیره قشم توسط 6 تیم تخصصی بطور روزانه نظارت و کنترل می شود.

ادامه خبر
1 فروردين

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل بازدید و با فرماندار شهرستان خمیر دیدار کرد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم مقارن با تحویل سال نو ضمن بازدید از اسکله های لافت و پهل و حضور در فرمانداری شهرستان خمیر مسایل و مشکلات ورود مسافران به بندر پهل را با فرماندار شهرستان خمیر مورد بحث و بررسی قرار داد.

ادامه خبر
29 اسفند

دریافت مجوز ورود به قشم بدون نیاز به اینترنت فراهم شد

قایم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از دریافت مجوز ورود به قشم بدون نیاز به اینترنت و از طریق کد دستوری #55*6655* خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

سومین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم برگزار شد

سومین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم به ریاست مرتضی شیخ زاده قائم مقام این ستاد و با حضور روسای کمیته های یازده گانه ستاد در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
13 - 24 of 92

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد