ستاد خدمات سفر

15 آذر

اعتبار کارت هوشمند شهروند الکترونیک متولدین قشم 5 ساله شد

سرپرست مديریت فناوري اطلاعات و تحول ديجيتال سازمان منطقه آزاد قشم از پنج ساله شدن زمان اعتبار کارت هوشمند شهروند الکترونیک متولدین قشم با دستور ویژه دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 آذر

38درصد تردد مسافر به جزیره قشم در ماه های مهر و آبان

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم از ورود یک میلیون و 448 هزار و 598 مسافر به جزیره قشم از طریق اسکله ها در طول هشت ماه اول سال 1400 خبر داد که 38 درصد آنها یعنی 552هزار و 43 نفر تنها در دو ماه مهر و آبان وارد جزیره شده اند.

ادامه خبر
13 فروردين

حفظ سلامت مردم، نقطه ثقل فعالیت های ستاد خدمات سفر قشم

آخرین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به ریاست کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم با هدف جمع بندی فعالیت های کمیته های این ستاد و تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات اعضای این کمیته ها شامگاه پنجشنبه 12 فروردین 1400 در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
10 فروردين

برقراری امنیت پایدار، ضامن توسعه گردشگری قشم

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با تاکید برنقش بی بدیل امنیت در توسعه گردشگری جزیره قشم گفت: این کمیته ضمن بازدید از فرودگاه، اسکله ها، حمل و نقل دریایی، سواحل، پارک ها، محل های اسکان مسافران و مناطق مختلف گردشگری جزیره قشم، گزارش روزانه موارد حفاظتی و امنیتی این مناطق را به این ستاد جهت رفع و رجوع آنها و ایجاد امنیت پایدار در جزیره ارائه کرده است.

ادامه خبر
7 فروردين

راه اندازی سیستم بیسیم بر بستر ایرانسل درستاد اجرایی خدمات سفر قشم

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم و رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه اندازی سیستم تلفن بیسیم بر بسترتلفن همراه ایرانسل برای برقراری ارتباط سریع بین عوامل اجرایی این ستاد خبر داد.

ادامه خبر
7 فروردين

حدود 3 هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی قشم انجام شد

رییس کمیته بهداشت و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: حدود 3 هزار مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در طرح تشدید بازرسی نوروزی از 15 اسفندماه سال گذشته تا روز 5 فروردین ماه توسط کارشناسان بهداشتی در شهرستان قشم بازدید شد.

ادامه خبر
7 فروردين

ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از تجربه کافی برخوردار است

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با توجه به اینکه چندسال متوالی اعضای ثابتی داشته است از تجربه کافی برای برنامه ریزی سفر برخوردار است.

ادامه خبر
6 فروردين

تداوم بازدیدها از اماکن تجاری و گردشگری قشم با هدف ارتقاء کیفیت خدمات

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با تاکید بر تداوم بازدیدها از اماکن تجاری و گردشگری قشم گفت: کارشناسان این کمیته با هدف ارتقاء کیفیت خدمات در اماکن تجاری، مناطق تفریحی و گردشگری، اسکله ها و سایر مراکز خدمات رسانی در جزیره قشم درطول چهار روز دوم تا پنجم فروردین 1400 افزون بر 197 مورد بازدید از این اماکن و مراکز انجام دادند.

ادامه خبر
5 فروردين

هماهنگی خدمات سفر در قشم در قالب دیجیتالی به شکل علمی و حرفه ای پیاده شده است

هفتمین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و رییس این ستاد، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر کشور، سید جواد موسوی مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری این وزارتخانه، سهراب بناوند سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه ازاد قشم در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
4 فروردين

یک اسکله گردشگری در قشم پلمب شد

قائم مقام کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملگرد و پاسخگویی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: در راستای احقاق حقوق گردشگران و در پاسخ به اعتراضی جمعی از مسافران نوروزی قشم، یکی از اسکله‌های گردشگری این جزیره پلمب شد.

ادامه خبر
4 فروردين

بررسی نحوه خدمات رسانی در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم

رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به صورت سرزده از بیمارستان پیامبراعظم(ص) منطقه آزاد قشم بازدید کرد و از نزدیک نحوه خدمات رسانی به مراجعان و برخورد پرسنل و کادر درمانی این بیمارستان با بیماران و خانواده های انها را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
4 فروردين

توزیع ماسک رایگان بین گردشگران در محدوده پارک زیتون و سیتی سنتر قشم

نیروهای کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با همکاری اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی بسیج مدافع سلامت این شهرستان اقدام به توزیع ماسک رایگان کردند.

ادامه خبر
1 - 12 of 92

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد