ستاد خدمات سفر

19 فروردين

رشد 55 درصدی ورود دریایی مسافر به قشم در سال 95/ تردد بیش از 7 میلیون مسافر دریایی

سرپرست مدیریت امور بنادر و حمل و نقل دریایی سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 55 درصدی ورود مسافر به جزیره قشم در سال 95 در مقایسه با سال پیش خبر داد.

ادامه خبر
17 فروردين

فروش صنایع دستی هنرمندان قشم از مرز ۳ میلیارد ریال گذشت/صنایع دستی آئینه تمام نمای اصالت و هویت بومیان جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از فروش سه میلیارد و ۱۶۷ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال صنایع دستی هنرمندان قشم در نوروز ۹۶ خبر داد.

ادامه خبر
15 فروردين

راه اندازی نخستین کارگاه تراش و فرآوری صدف در جزیره قشم

رئیس واحد صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از جایگزین شدن صنایع اصیل داخلی به جای صنایع وارداتی از طریق نخستین کارگاه تراش و فرآوری صدف در روستای سهیلی جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
15 فروردين

247 سورتی پرواز طی 19 روز در فرودگاه قشم / جا به جایی افزون بر 61 هزار مسافر

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم گفت: 61 هزار و 793 مسافر طی 247 سورتی پرواز از (25 اسفند 95 تا 13 فروردین 96) در فرودگاه این جزیره تردد کردند.

ادامه خبر
14 فروردين

ورود 642 هزار مسافر نوروزی به قشم / افزایش 54 درصدی مسافران فرودگاه در نوروز 96

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود بیش از 642 هزار مسافر نوروزی از 25 اسفندماه 95 تا سیزدهم فروردین ماه امسال به جزیره قشم و افزایش دو درصدی آن نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

ادامه خبر
14 فروردين

تجربه ی متفاوت شهر درگهان در نوروز 96

درگهان به عنوان یکی از شهر های جزیره قشم، سال جدید را در شرایطی آغاز کرد که به واسطه ساخت دو کمپ پارک مسافران بیشتری در این شهر اسکان یافتند و این موضوع ارائه خدمت به آنان را نسبت به سال های گذشته دوچندان کرد.

ادامه خبر
14 فروردين

تردد 156 تن بین قشم و کشور عمان در ایام نوروز 96

مدیر گمرک، ترانزیت و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 156 تن از مسافران نوروزی بین جزیره قشم و بندرخصب کشور عمان با دو سفر دریایی در هفته تردد کردند.

ادامه خبر
14 فروردين

پذیرش 64 هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان قشم/افزایش 10 درصدی مسافران فرهنگی به جزیره

مدیرآموزش و پرورش قشم از پذیرش بیش از 64 هزارمسافر نوروزی در قالب 13هزار و 977 خانواده فرهنگی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

تامین تمام کالاهای اساسی مردم در نوروز 96 / ارائه 100 تن میوه و صیفی جات

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال تمام کالاهای اساسی ساکنان و انبوه مهمانان نوروزی این جزیره در تعطیلات تامین شد و نوروزی بدون دغدغه را پشت سر گذاشتیم.

ادامه خبر
12 فروردين

ورود 620 هزار مسافر نوروزی به قشم

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود 620 هزار مسافر نوروز به جزیره قشم از تا پایان یازدهمین روز بهار خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

نیروهای مهربان پاکبان را یاری کنیم / روز طبیعت از آن همه ماست

به واپسین روزهای تعطیلات نوروز 96 رسیدیم و طی روزهای گذشته با مردمانی از نقاط مختلف کشورمان که جزیره قشم در جنوبی ترین نقطه ایران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کردند آشنا شدیم و با آنان زندگی و حَشر و نَشر کردیم، ساعات و روزهای نخستین سال نو را با شادی آغاز نمودیم و البته اندوه چند حادثه تصادف را نیز بردوش کشیدیم.

ادامه خبر
12 فروردين

کاهش مشاغل کاذب با تولید صنایع دستی در قشم / تبلور اقتصاد مقاومتی در جزیره

جزیره قشم امروز سکونتگاه مردمان سختکوشی است که آستین همت را برای تولید بالا زده و در مسیر حمایت از تولید داخلی و مبارزه با مشاغل کاذب قدم برمی دارند. حبیب ملاحی یکی از جوانان دریادل و پرتلاش قشمی که برای چرخاندن چرخ تولید داخلی کمر همت بسته و با تاسیس شرکت تعاونی، سنگ بنای تولید سازماندهی صنایع دستی اصیل را بنا گذاشته است.

ادامه خبر
1 - 12 of 66

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد