روزنامه

21 تير

حرکت پرشتاب منطقه آزاد قشم بر مدار توسعه و جهش تولید

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم دارای ظرفیت های کم نظیر طبیعی و فرصت های بی بدیل اقتصادی است که موجب شده این منطقه به عنوان سرزمین فرصت های طلایی، دارای جایگاه ویژه ای در کشور باشد.

ادامه خبر
21 ارديبهشت

شفافیت رکن اصلی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای خدمت به مردم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با احمد مرادی نماینده مجلس بر شفافیت به عنوان رکن اصلی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای خدمت به مردم تاکید کرد.

ادامه خبر
20 اسفند

تحقق توسعه متوازن، دستاورد منطقه آزاد قشم در دولت تدبیر و امید

در آستانه ورود به قرنی جدید هستیم که پیشاپیش ما را مجبور به پذیرفتن تغییرات بسیاری در حوزه استفاده از تکنولوژی‌های برتر، بهداشت، سلامتی و از همه مهم‌تر احترام به قوانین طبیعت کرده است.

ادامه خبر
26 بهمن

انعکاس خبرهای سومین همایش تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت گاز پتروشیمی و انرژی در روزنامه دنیای اقتصاد

خبرهاي سومین همایش تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت گاز پتروشیمی و انرژی در روزنامه دنیای اقتصاد با عنوان "قشم آماده تبدیل شدن به هاب جدید انرژی کشور" منتشر شد.

ادامه خبر
25 بهمن

انعکاس خبرهای سومین همایش تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت گاز پتروشیمی و انرژی در روزنامه تفاهم

خبرهاي سومین همایش تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت گاز پتروشیمی و انرژی در روزنامه تفاهم با عنوان "خيز بلند قشم برای تبدیل شدن به هاب جدید انرژی کشور" منتشر شد.

ادامه خبر
29 دی

ویژه نامه اختصاصی روزنامه ایران به مناسبت دومین رویداد افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه در حضور ریاست محترم جمهور

27 پروژه منطقه آزاد قشم در مجموع با اعتباری حدود 17 هزار و 500 میلیارد ریال و سرمایه‌گذاری ارزی بیش از 240 میلیون دلار برای بیش از دو هزار و‌263 نیروی کار اشتغال به همراه داشته است.

ادامه خبر
15 شهريور

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم : ضربان توسعه در دل جزیره قشم در دولت تدبیر رو امید

با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۵ هزار میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم تا افق سال ۱۴۰۰ محقق می شود؛ ضربان توسعه در دل جزیره قشم در دولت تدبیر رو امید

ادامه خبر
1 - 12 of 121

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد