\ حقوقی

حقوقی

27 آذر

سازمان منطقه آزاد قشم با دستور ویژه قضایی واردعمل شد/ رفع تصرف از 10 هکتار زمین های ساحلی و اراضی ملی قشم

سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اقدام مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم در معیت دادستان و رييس دادگستري شهرستان قشم و با دستور ویژه مقام قضایی 10 هکتار از اراضی ملی در روستای تورگان واقع در ساحل جنوبی جزیره قشم رفع تصرف شد.

ادامه خبر
19 آذر

با حمایت دستگاه قضا، 242 پرونده تصرف اراضی قشم تعیین تکلیف شد / آزاد سازی ۲۸ هکتار اراضی دولتی در جزیره

مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم از تعیین تکلیف 242 پرونده تصرف اراضی ملی و دولتی در این جزیره با حمایت دستگاه قضا خبر داد.

ادامه خبر
17 خرداد

مدیر جدید امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

طی حکمی از سوی حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محدثه رزمجو به عنوان سرپرست مدیریت امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

ادامه خبر
12 دی

برگشت ۱۳هزار میلیارد ریال از دارائی های دولت درقشم / 15 میلیون مترمربع زمین در قشم آزادسازی شد

مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی یک سال گذشته 15 میلیون مترمربع زمین با پیگیری های صورت گرفته درون محدوده این منطقه آزاد سازی شده است.

ادامه خبر
9 تير

راههای پیشگیری از وقوع جرم در قشم بررسی شد/ محوریت، رعایت و احترام به حجاب

همزمان با آئین های ویژه هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هفتم تیر و در راس آنان شهید مظلوم دکتر بهشتی، راههای پیشگیری از وقوع جرم با محوریت احترام به حجاب در دادگستری شهرستان قشم بررسی شد.

ادامه خبر
8 خرداد

مدیرکل املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم: اجازه نمی دهیم زمین خواران ثروت عمومی را به ثروت شخصی تبدیل کنند

مدیرکل املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برخورد ما با متخلفین در حوزه زمین خواری بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب است، همانگونه که می فرمایند: اجازه ندهیم کسانی بیایند با دست‌اندازی به زمینهای گوناگون اطراف شهر و حومه‌های شهر و مناطق خوب، ثروت عمومی را به ‌نوبه‌ی خود تبدیل کنند به ثروت شخصی.

ادامه خبر
8 خرداد

سازمان منطقه آزاد ضابط قضایی است / حساسیت قانون در پدیده زمین خواری

دادستان شهرستان قشم گفت: زمین خواران حرفه ای با تصرف اراضی ملی و تبدیل آن به قطعات کوچک و در نهایت فروش غیر قانونی زمین ها به مردم عادی، آنان را با مشکل مواجه می کنند.

ادامه خبر
8 خرداد

حکم دستگاه قضا فصل الخطاب مبارزه با زمین خواران قشم / با قاطعیت ازحقوق مردم و دولت دفاع میکنیم

مدیر کل امورحقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم گفت: کل عرصه خالصهه جزیره قشم چه قبل و چه بعد ازانقلاب به نام دولت های وقت به ثبت رسیده و براساس حکم دستگاه قضا به عنوان فصل الخطاب، از حقوق مردم و دولت دفاع و با زمین خواران برخورد قانونی می کنیم.

ادامه خبر
29 اسفند

رفع تصرف 6 میلیون متر مربع اراضی ملی در قشم/سال مبارزه جدی با زمین خوارن حرفه ای

مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیش از 6 میلیون متر مربع اراضی ملی در سال 94 به عنوان سال مبارزه جدی با زمین خواران حرفه ای در این منطقه رفع تصرف شده است.

ادامه خبر
25 - 33 of 33

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد