\ حقوقی

حقوقی

9 مرداد

رفع تصرف 24.8هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 24.8میلیارد ریال در روستای کانی قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع درخارج از محدوده طرح هادی روستای کانی قشم مجموعا به مساحت 24هزار و 800 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
2 مرداد

رفع تصرف 130.6هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 130.6میلیارد ریال در روستای ریگو قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 130 هزار و 650 مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
28 تير

14هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 14میلیارد ریال در روستای ریگو قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
23 تير

13.1هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 131.5 میلیارد ریال در درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چند قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در منطقه بالاکوه شهر درگهان جمعا به مساحت 13 هزار و 150 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
13 تير

رفع تصرف 11.7هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 11.7میلیارد ریال در روستای مسن قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای مسن جزیره قشم به مساحت 11هزار و 780 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
2 خرداد

13.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 13.2 میلیارد ریال در روستای تلمبو قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای تلمبو قشم مجموعا به مساحت 13هزار و 200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

رفع تصرف 1200 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 36 میلیارد ریال در روستای گیاهدان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی و حریم جاده اصلی روستای گیاهدان به مساحت 1200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
28 فروردين

تثبیت مالکیت دولت در اراضی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.

ادامه خبر
15 خرداد

برخورد قانونی با منتشرکنندگان اکاذیب در فضاهای مجازی / فعالان فضای مجازی در انتشار مطالب صادق باشند

مدیر امور حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم در خصوص انتشار شایعات کذب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تخریب ملک مسکونی یکی از بزرگان بندر لافت به نشردهندگان این اخبار اخطار داد.

ادامه خبر
19 بهمن

ارائه گزارش پروژه گلدن سیتی به رییس شورای تامین شهرستان قشم

مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه گزارش پروژه گلدن سیتی و ارائه آن به رییس شورای تامین شهرستان قشم خبر داد.

ادامه خبر
3 تير

جانمایی 825 هزار مترمربع زمین برای فعالان صنعت ماهی خشک رمچاه قشم

مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم از جانمایی 825 هزار مترمربع زمین در قالب 275 قطعه برای فعالان صنعت ماهی خشک تعاونی صیادان روستای رمچاه در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
2 دی

منطقه آزاد قشم شفاف ترین سال‌های مدیریت خود را سپری می‌کند

‌مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شفافیت و قانون مداری همواره سرلوحه اقدامات سازمان منطقه آزاد قشم بوده و در سیاست‌گذاری‌های مشخص‌شده از سوی مدیرعامل سازمان نیز بر این مهم تأکید شده است.

ادامه خبر
13 - 24 of 33

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد