\ رویداد

رویداد

20 بهمن

افتتاح پایانه مسافری اسکله کندآلو قشم / خدمتی از دولت تدبیر و امید به گردشگران دریایی جزیره / رژه زیبای دریایی با 150 قایق

پایانه مسافری اسکله کندآلو به عنوان خدمتی از دولت تدبیر و امید با دو میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار سازمان منطقه آزاد قشم در نهمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
20 بهمن

افتتاح دو کلاس درس و یک باب نماز خانه مدرسه حضرت خدیجه (س) شهر سوزا / مصطفی رحمان دوست شاعر نام آشنای ایران به قشم می آید

دو کلاس درس و یک باب مسجد به مساحت 180 متر مربع در مدرسه حضرت خدیجه (س) شهر سوزا در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و فرماندار شهرستان قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
18 بهمن

افتتاح 21 پروژه با بیش از یکهزار میلیارد ریال در جزیره قشم/گام بلند دولت تدبیر و امید در جزیره

21 پروژه عمرانی و خدماتی دولت تدبیر و امید در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با یک هزار و 4 میلیارد و 750 میلیون ریال در جزیره قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
12 بهمن

هدف جمهوری اسلامی ایران ایجاد تمدن اسلامی است/ترس استکبار از قدرت امت اسلامی

امام جمعه شهرستان قشم گفت: ایجاد تمدن اسلامی به همت امت بزرگ اسلامی مهمترین هدف و چشم انداز انقلاب اسلامی ایران است.

ادامه خبر
12 بهمن

نواختن زنگ انقلاب در مدارس قشم / انقلاب به 39 سالگی اش پا گذاشت / همه روستاهای قشم تا پایان دولت یازدهم به شبکه آب متصل می شوند

با آغاز دهه مبارک فجر سراسر ایران اسلامی از جمله شهرستان قشم با جشن و سرور همراه شد، مردم و مسئولان دست در دست هم آئین های این ایام خجسته را گرامی می دارند.

ادامه خبر
25 دی

تشکیل 19 کمیته برای ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در قشم

رئیس ستاد برگزاری دهه مبارک فجر در شهرستان قشم از تشکیل 19 کمیته با هدف برنامه ریزی برای جشن های 39 سالگی انقلاب اسلامی در قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 آبان

ده هزار پرس غذای نذری با هزینه شخصی مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم در روز اربعین حسینی توزیع میشود / روستای کوه ای قشم بزرگترین پخت غذای نذری را تجربه کرد

مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم همگام با همایش بزرگ راهپیمایان اربعین حسینی در کنار بارگاه ملکوتی حضرت اباعبدالله الحسین (ع)در یک حرکت خداپسندانه، اقدام به پخت 10 هزار پرس غذای نذری برای توزیع همزمان با روز اربعین در روستای کووه ای نمودند.

ادامه خبر
29 آبان

حرم سید مظفر (ع) محل اجتماع بزرگ عزاداران اربعین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم از برنامه اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در روز اربعین و در صحن امامزاده سید مظفر (ع) شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
13 آبان

امید، نماد استکبار ستیزی مردم ایران / ایرانی را تهدید نکنید / فریاد استکبار ستیزی مردم قشم طنین انداز شد

مردم همیشه در صحنه قشم همزمان با یوم الله 13 آبان، با شعارهای انقلابی و حمایت از آرمان های بلند انقلاب، فریاد خشمگینانه خود علیه استکبار جهانی را طنین انداز کردند.

ادامه خبر
73 - 81 of 81

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد