\ حراست

حراست

11 فروردين

ضرغام احمدوند به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی ضرغام احمدوند را به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات این سازمان منصوب کرد.

ادامه خبر
9 فروردين

مدیرکل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست منطقه آزاد قشم تقدیر شدند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیینی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) و دهه سربازان گمنام امام زمان(عج) و حراست‌ها از مدیرکل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر کرد.

ادامه خبر
7 فروردين

راه اندازی سیستم بیسیم بر بستر ایرانسل درستاد اجرایی خدمات سفر قشم

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم و رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه اندازی سیستم تلفن بیسیم بر بسترتلفن همراه ایرانسل برای برقراری ارتباط سریع بین عوامل اجرایی این ستاد خبر داد.

ادامه خبر
4 فروردين

بررسی نحوه خدمات رسانی در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم

رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به صورت سرزده از بیمارستان پیامبراعظم(ص) منطقه آزاد قشم بازدید کرد و از نزدیک نحوه خدمات رسانی به مراجعان و برخورد پرسنل و کادر درمانی این بیمارستان با بیماران و خانواده های انها را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
4 فروردين

توزیع ماسک رایگان بین گردشگران در محدوده پارک زیتون و سیتی سنتر قشم

نیروهای کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با همکاری اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی بسیج مدافع سلامت این شهرستان اقدام به توزیع ماسک رایگان کردند.

ادامه خبر
2 فروردين

پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه ریزی جهت پایش مستمر و بازدیدهای میدانی جهت بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در جزیره قشم در ایام نوروز خبر داد.

ادامه خبر
2 اسفند

دوره آموزش تخصصی پدافند سایبری در قشم برگزار شد

دوره آموزش تخصصی دو روزه پدافند سایبری تحت عنوان « مدیریت راهبردی امنیت و پدافند سایبری » از سوی مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری پدافند غیرعامل اداره کل حراست این سازمان با شرکت جمعی از کارکنان سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
12 آبان

تجلیل از مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان دستگاه برتر عملکرد پدافند غیرعامل استان هرمزگان

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم از اهداء تندیس یادبود به مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و تجلیل از این سازمان به عنوان دستگاه برتر عملکرد پدافند غیرعامل استان هرمزگان خبر داد.

ادامه خبر
8 آبان

سند راهبردی پدافند غیرعامل در منطقه آزاد قشم رونمایی شد

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با هفته پدافند غیرعامل، برای نخستین بار از سند راهبردی پدافند غیرعامل منطقه آزاد قشم رونمایی شد.

ادامه خبر
10 ارديبهشت

شفافیت و برخورد با فساد اداری، اولویت نخست منطقه آزاد قشم

مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم از شفافیت در عملکرد و برخورد با هرگونه فساد اداری به عنوان اولویت نخست منطقه آزاد قشم یاد کرد.

ادامه خبر
8 آبان

پدافند غیرعامل ساده‌ترین روش‌ دفاعی است

ضرغام احمدوند مدیرکل حراست این سازمان با انتشار پیامی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل که از امروز (هشتم آبان ماه) در سرتاسر کشور آغاز شده است، ساده ترین روش دفاعی برای مقابله با دشمنی ها را آمادگی کامل مردم از طریق پدافند غیرعامل دانست.

ادامه خبر
13 - 24 of 26

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد